Loading...

Blog użytkownika

Łukasz

Witam

Dzisiaj obudziłem się w nocy z tkwiącym w głowie ,,Ksiądz komunialny Stanisław Błażejczak''.

Nie rozumie  skąd te słowa mogły by się wytworzyć w mojej głowie jak nie znam tego księdza i pewnie nigdy nawet nie byłem w jego pobliżu.

Sprawdziłem zginął w wypadku samochodowym w czerwcu 2003 roku 

 

Łukasz Kwi 29, 10:45 · Komentarze: 3
Martuś
W tym momencie mam ochote krzyczec az do utraty glosu. Najchetniej polozylabym sie na ziemi, zaczela tupac nogami I plakac jak male dziecko. Znow wszystko sie wali. Nic nie jest takie jak byc powinno. Mam w sobie tyle zalu, rozczarowania i nie ma juz we mnie nadziei na nic. Juz o nic wiecej nie poprosze, o nic nigdy nie bede sie starac. Koniec marzen! Koniec czekania na lepsze dni! Koniec rozczarowan. Od dzis zycie bez emocji. Niech juz sie dzieje co chce. Jezu biore ten swoj krzyz na plecy. Dziekuje za chorobe, problemy w pracy i samotnosc. Moze kiedys mi wytlumaczysz, dlaczego?
Martuś Kwi 26, 08:15 · Komentarze: 5
Martyna

Chciałabym zapytać czy w modlitwie "Jezu Ty się tym zajmij" można poprosić o łaskę.

Czy raczej oddajemy się tam w 100% Jezusowi który ma uczynić co uważa bez proszenia go o łaskę?

Z góry dziękuję.

Martyna Kwi 23, 15:57 · Komentarze: 2 · Tagi: nowenna, jezy ty się tym zajmij
Kasia

Dziśśś piątek ! :) Jak kiedyś cieszyły mnie te słowa...zwłaszcza , kiedy jeszcze byłam w gimnazjum...liceum... na początku studiów . Piątek, dzień którego nieubłagalnie wyczekuje większość społeczeństwa , gdyż zwiastuje nam weekend , czas odpoczynku ,aż do poniedziałku. Zazwyczaj więc w ten nasz kochany piątek lecimy w balety, piwo z przyjaciółmi, melanże..to tyczy się zwłaszcza grupy osób w moich wieku, ale nie tylko.

A u mnie? U mnie wszystko od jakiegoś czasu wygląda zupełnie inaczej. Po pierwsze słowo piątek straciło na wartości, gdyż zaczęłam żyć zupełnie innym trybem. Czy to dobrze? Raczej nie..ale ufam, że jestem teraz tylko w jakimś czasie przejściowym.

Po drugie do czego zmierzam i po co robię ten wpis? Bo w piątek konał Jezus, i z tego powodu dziś pierwszy raz w życiu chce podjąć się ostrego postu. Aby uczcić pamięć Twej męki Panie, o której w moim życiu tak długo nie pamiętałam.. Po za tym ufam , że post ma silną moc i jest w twoich oczach miły Panie. Dlatego dziś tylko chlebek i woda. Zero wszystkiego innego. Nawet herbaty? Czy dam rade...to będzie dla mojego komfornistycznego stylu życia nie lada wyzwanie. Duchu święty , pomagaj !

Kasia Kwi 21, 10:58 · Komentarze: 3
Kasia

...Jezu lekarzu niebieski..skąd bierze się ten ból który nie daje mi funkcjonować..co to za ból co rozrywa mi piersi..ściska mą dusze , że aż kruszą mi się nogi... A może to Twoja sprawka? Może Twoja łaska powoduje to...może to Twój żal , kiedy patrzysz na moje życie.. Jeśli tak mój Drogi Boże, to pomóż mi wyjść na prostą, daj mi kogoś, daj mi człowieka o którego tyle się modle...kogoś kto mnie podprowadzi...błagam.. Wiem, że już nie raz podsyłałeś mi swoich ludzi..ale ja wszystko zawsze psuje..w rezultacie..zawsze i tak zostaje całkiem sama..z rozsypanym życiem...

Zbyt słaba ciągle jestem..nie umiem żyć z połamanym sercem..

Kasia Kwi 20, 12:36
Strony: 1 2 3 4 5 ... » »»