Loading...

Blog użytkownika

Maria

W trakcie odmawiania nowenny pompejańskiej po 18 latach pracy zostałam pozbawiona stanowiska i praktycznie wydalona do innego miejsca pracy. Mój przełożony uzasadnił swoją decyzję tym,że go nie lubię i on mnie też oraz tym, że nie jestem już mile widziana w miejscu pracy . Wszyscy odsunęli się ode mnie .Odmawiam dalej nowennę -pozostała mi jeszcze część II Dziękczynna.Mam nadzieję,że moje poniżenie  ma  jakiś sens.

Maria Lis 20, 18:44 · Komentarze: 3
Anna
Jestem w trakcie NP(41dzień). Do nowenny namówiła mnie mama ☺ modlę się w intencji konkretnego chłopaka. Już w drugim dniu nowenny zdarzył się cud bo ten chłopak zwrócił na mnie uwagę, rozmawialiśmy i spędziliśmy trochę czasu ze sobą. Przez kilka tygodni czasem się spotykaliśmy, pisaliśmy itp. Do zbliżenia jakiegos nie doszło tylko czasem się przytulilismy na pożegnanie. Byłam bardzo szczęśliwa ze naszą znajomość się rozwijała i myślałam ze może coś z tego będzie. Ostatnio widziałam go z inną dziewczyną, teraz z nią spędza czas.Nie wiem co zrobić, zdałam sobie sprawę ze on chyba nie jest dla mnie i już mi na nim tak bardzo nie zależy. Oczywiście chciałabym żebyśmy się do siebie zblizyli i byli razem Ale skoro woli inna to nie wiem czy jest sens w to brnąć. I teraz pytanie, zostały mi dwa tygodnie nowenny, mam nadal się modlic w jego intencji?
Anna Lis 11, 20:05 · Komentarze: 2 · Tagi: chłopak, miłość
Kamila
Mam pytanie, czy odmawiając nowennę do Matki Bożej Rozwiązujacej Węzły można wymienić wiecej niż jedna intencje?
Kamila Lis 8, 23:12 · Komentarze: 1 · Tagi: modlitwa
Anka

Moja dusza należy do Ciebie

Jesteś mym oddechem, słońcem

Moim istnieniem.

Nie mam nic co mogę ci ofiarować,

Moje życie należy tylko do Ciebie

Teraz i potem i na zawsze.

Jestem kroplom w oceanie wieczności,

Jestem promykiem w świetle słońca

Nie mam nic bo jestem nicością,

A ty moim jedynym przyjacielem.

Anka Oct 26, 12:12 · Tagi: jezus, wiara, przyhaciel, duchowość
Iwona

Przezylam ostatnio bardzo przykra sytuacje ,teraz mam wyrzuty sumienia ,ze za malo modlilam sie w obronie przed dzialaniem zla .Wiem, ze bylo to dzialanie zla -moja matka wyklina ,przeklina ,zlozeczy .Mam teraz dylemat czy to co sie stalo bylo wola Boza czy brak z mojej strony modlitwy obronnej.Nie oczekuje odpowiedzi konkretnej bo takiej nie ma tylko przyblizenie tematu wola Boza a dzialanie zla.Pozdrawiam

Iwona Oct 22, 07:18 · Komentarze: 7
Strony: 1 2 3 4 5 ... » »»