Loading...

Blog użytkownika

Kasia

17.07.2018

Sen opuścił moje powieki już o około 4 rano...zamiast niego dostałam niepokój wsączający się w dusze jak trucizna w organizm. Próbuje walczyć.. chwytam różaniec..ale nie mogę się skupić na modlitwie..nie odnajduje ukojenia. A może to Boży niepokój? Według Ignacego Loyoli taki też może wystąpić, kiedy to Duch Boży daje znać , że coś w naszym życiu jest nie tak..coś trzeba zmienić..zrobić zanim będzie już za późno. Zły duch robi wtedy wszystko aby uśpić naszą czujność.. Wiec zastanawiam się co w moim życiu muszę zmienić i dochodzę do jeszcze bardziej niepokojącego wniosku- wszystko.

Przede wszystkim czuje jeden mocny wyrzut-zbyt łatwo usprawiedliwiam samą siebie. Czy to w kwestii niedokończonych prac ( wybacz Marku) , fałszywych zwolnień lekarskich, które zdarzało mi się podrzucić  na uczelnie, czy też jałowych spowiedzi...

To ostatnie może mieć dość kluczowe znaczenie w jakości mojego "życia"

A może jednak to zwykły skrupulatyzm? I jak tu być mądrym.

Kasia Lip 18, 07:07
Kasia

16.07.2018

A miało być tak pięknie

Kolejna przegrana. Dziś znów lęk przejął nade mną panowanie. Przez niego nie mogę robić tego co bym chciała. Wszystko co planuje kończy się na planach. Dziś miałam pojechać na spotkanie do wspólnoty z kolegą. Cieszyłam się na to...a kiedy przyszło co do czego, nie dałam rady.  Już nawet weszłam do samochodu. Już prawie odpaliłam silnik , aby tam jechać.. jedno spojrzenie w lusterko w samochodzie i...paraliż... To ja tak wyglądam? To nie możliwe.. Czyżbym zapomniała , że jestem taka brzydka. Nie chce aby ktokolwiek na mnie patrzył..

Panie Boże...ja już tak dłużej naprawdę nie mogę....

 

Kasia Lip 16, 20:28 · Komentarze: 2
przepelnionanadzieja

Za 4 dni dowiem się czy zdałam maturę czy nie. To już tak niedługo, a ja ze stresu i z myślami, że egzamin dojrzałości nie poszedł mi dobrze, nie mogę spać po nocach! Dużo się modlę o zabranie złych myśli ode mnie, dużo się modlę o pozytywne wyniki, ale wciąż się boję. Momentami ten strach mnie paraliżuje. Bardzo proszę o modlitwę. Otoczcie mnie i moją maturę w modlitwie, bo naprawdę czasem się boję, że odchodzę od zmysłów:(

Kasia

9.06.2018

Dziś święto Serca Matki Bożej.  Przytulam się więc do Jej serca oddając cały smutek dzisiejszego dnia.. Otrzyj me łzy..mamo, umocnij mnie ten kolejny raz.

Kasia Cze 9, 23:17
Strony: 1 2 3 4 5 ... » »»