Loading...

Postny piątunio . z bloga Kasia

Dziśśś piątek ! :) Jak kiedyś cieszyły mnie te słowa...zwłaszcza , kiedy jeszcze byłam w gimnazjum...liceum... na początku studiów . Piątek, dzień którego nieubłagalnie wyczekuje większość społeczeństwa , gdyż zwiastuje nam weekend , czas odpoczynku ,aż do poniedziałku. Zazwyczaj więc w ten nasz kochany piątek lecimy w balety, piwo z przyjaciółmi, melanże..to tyczy się zwłaszcza grupy osób w moich wieku, ale nie tylko.

A u mnie? U mnie wszystko od jakiegoś czasu wygląda zupełnie inaczej. Po pierwsze słowo piątek straciło na wartości, gdyż zaczęłam żyć zupełnie innym trybem. Czy to dobrze? Raczej nie..ale ufam, że jestem teraz tylko w jakimś czasie przejściowym.

Po drugie do czego zmierzam i po co robię ten wpis? Bo w piątek konał Jezus, i z tego powodu dziś pierwszy raz w życiu chce podjąć się ostrego postu. Aby uczcić pamięć Twej męki Panie, o której w moim życiu tak długo nie pamiętałam.. Po za tym ufam , że post ma silną moc i jest w twoich oczach miły Panie. Dlatego dziś tylko chlebek i woda. Zero wszystkiego innego. Nawet herbaty? Czy dam rade...to będzie dla mojego komfornistycznego stylu życia nie lada wyzwanie. Duchu święty , pomagaj !


Poprzedni wpis     
     Następny wpis
     Blog

Moja Tablica

Bożena
Kwi 21, 18:55
Niech Cię Duch Święty wspomaga Kasiu:) Ufam, że wytrwasz.
Kasia
Kwi 21, 21:54
Poki co dochodzi 22 a ja ciągle trwam :D
Weronika
Kwi 22, 19:38
+
Musisz się zalogować, aby komentować

Zapisz

Autor Kasia
Dodane Kwi 21, 10:58

Oceń

Twoja ocena:
Wszystkich: (0 ocen)

Archiwum