Loading...

Czy myślicie, że Pan Bóg może uzdrowić z RZS? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Dorota
Dorota Maj 16 '14, 15:26
Pozwolę sobie dziś krótko dodać streszczenie z moich ostatnich wydarzeń. :)


Na początku tego posta pojawiło się moje wrażenie, że "coś jeszcze muszę zrobić". Blokadą do uzdrowienia jest bowiem brak przebaczenia, grzechy.. (coś jeszcze?). W każdym razie, moje młode, ciężkie życie pełne było żalu.


Gdzieś natrafiłam (tak, to Pan Bóg mi podsunął…) modlitwę o przebaczenie.

O. DeGrandis poleca mówić ją przez 30 dni.

Przez 7 pierwszych dni płakałam jak bóbr, wypłynęły rzeczy nawet z podstawówki.


Dziś udało mi się poprosić o modlitwę wstawienniczą kapłana, którego słowo poznania brzmiało "Przebacz Bogu. Oddaj mu ten żal, ten brak przebaczenia".


Polecam więc wszystkim, którzy czują, że "coś jeszcze muszą zrobić"! 


modlitwę znajdziecie tutaj: 

http://adonai.pl/modlitwy/?id=222


Poprosiłam także o namaszczenie chorych, razem z tatą, który podczas modlitwy poczuł ogromne ciepło - mam nadzieję, że Pan Bóg go uzdrowił.


Ps. Ewo,


za tydzień udaję się na testy. To ogromny koszt, ale mam nadzieję, że pomoże :)

Dorota
Dorota Maj 18 '14, 09:37
Kasiu,


dotarłam do tych słów, wracam do nich bardzo często. Właśnie dla podtrzymania na duchu. ;)


Odkąd założyłam ten topic wiele się zmieniło. Otrzymałam od Pana Boga mocną wiarę, że chce mnie uzdrowić. Wierzę niezachwianie, bardzo pomaga mi to przetrwać. Temat założyłam prawdopodobnie z desperacji - kiedy każdy dzień przepełniony jest ogromnym bólem, a Twoje ciało się deformuje w kosmicznie szybkim tempie jest ciężko zawierzyć, zaufać.

Cieszę się, że z tego "wyszłam". ;)


Ps. wczoraj doczytałam, że jest w Polsce pewien ksiądz, który podejmuje się przejścia z wiernym, można to nazwać, drogi do uzdrowienia dopiero wówczas, kiedy chory przez 3 miesiące pyta Boga na adoracji o przyczynę jego choroby. 

Tylko znając przyczynę jesteśmy w stanie wyleczyć się w pełni - nie tylko objaw. 

Jak twierdzi Louise L. Hay, reumatoidalne zapalenie stawów bierze się z "Czucie się ofiarą. Brak miłości. Długotrwałe zgorzknienie. Uraza."


I mnie ksiądz słowami poznania potwierdził, że muszę przebaczyć Panu Bogu to wszystko, czego doświadczyłam. Dopiero wówczas zdejmie "blokadę" do łaski zdrowia. 


Pozdrawiam ciepło!

Dorota
Dorota Maj 18 '14, 16:10
Absolutnie nie odstawiać leków. Ale sa leki, które tylko maskując chorobę (jak u mnie) stad nadzieja w Bogu.

Przeszłam bardzo, bardzo dużo okrutnych nieszczęść. Powtarzałam całe życie w myślach słowa "dlaczego ja? Dlaczego nie mogę żyć jak inni normalni ludzie?" To był żal do Boga, którego muszę sie wyzbyć.
Dorota
Dorota Maj 18 '14, 22:10
modlę się, aby go się po prostu "wyzbyć", to wymaga czasu. 

Mogę tylko powiedzieć, że po prośbie do Pana Boga, by ten żal zabrał - udało mi się uśmiechnąć i nabrać odrobinę chęci do życia. To naprawdę dużo. ;)


Przeczytaj może modlitwę, którą wyżej podałam o przebaczenie, o. Roberta DeGrandisa, tam także jest prośba o przebaczenie sobie. 

Myślę, że ten etap mam już za sobą - choć nadal trwam w modlitwie, i po drodze może coś.. "wypłynąć". ;) Ta modlitwa to najcudowniesza terapia, jaką możemy sobie wyobrazić.

Besia
Besia Maj 19 '14, 07:52
Kasiu ja też tak odebrałam te słowa tego księdza ;))) Czytając ten tekst nawet przez myśl mi nie przyszło ,że to zachęta do odstawiania leków tylko tak jak Ty pięknie to napisałaś ;)
Monika
Monika Maj 19 '14, 08:07
Cytat z Beti Czytając ten tekst nawet przez myśl mi nie przyszło ,że to zachęta do odstawiania leków tylko tak jak Ty pięknie to napisałaś ;)

Amen!
Dorota
Dorota Maj 19 '14, 09:14
Hm.. dziwne, nie spotkałam się z tym, a muszę przyznać, że jestem aktywna w spotkaniach charyzmatycznych. ;)


Wielokrotnie spotykamy się ze słowami, by opierać się na Bogu i lekarzach, by nie szukać pomocy u bioenergoterapeutów, etc. Jednak Bóg często działa przez środki. Mnie uleczył zwykłą szczepionką z nieuleczalnego wirusa, po prostu wytworzyły się przeciwciała i mam spokój. ;) Gdybym nie poszła do lekarza - nie otrzymałabym tego "narzędzia" uzdrowienia.

Dorota
Dorota Cze 11 '14, 13:57
Jestem już pewna, że Pan Bóg przyprowadził mnie tutaj do Was.. 

Właśnie odebrałam wyniki testów na nietolerancje pokarmowe.. okazuje się, że mam praktycznie alergię na wszystkie potrawy i efektem może być ta choroba.. 


Ściskam Was wszystkich bardzo mocno! :)

Monika
Monika Cze 11 '14, 14:13
No to przynajmniej wiesz teraz co z tym dalej zrobić :) 

Powodzenia w walce z chorobą!

Dorota
Dorota Cze 11 '14, 17:38
Bardzo chętnie!
Strony: « 1 2 3