Loading...

Wróżka, tarot a przyszłość , czy nowenna może to zmienić ? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Ola
Ola Maj 9 '14, 08:19

Wróżka, tarot i przyszłość , czy nowenna może to zmienić ? Wróżka powiedziala mi , że nie będę z mężem , i że pojawi się w moim życiu inny mężczyzna , wolałabym tego nie wiedzieć ( dwa razy u niej byłam , kilka lat wcześniej wszystko się sprawdziło), powiedziała mi tez o nowennie. Nie chcę takich zmian w moim zyciu , czy nowenna jest silniejsza i zmieni ''zapisany w katrach'' los ?

marek
marek Maj 9 '14, 08:28
Zaraz.... Brzmi to nieprawdopodobnie. <br />
Naprawde wierzysz w slowa wrozki, los zapisany w... kartach?<br />
Czy przeciwnie, wierzysz Bogu?
Edytowany przez marek Maj 9 '14, 08:36
Monika
Monika Maj 9 '14, 08:31
Poczytaj o tym co karty, tarot, magia robią z ludźmi:

http://adonai.pl/zagrozenia/?id=99


i odpowiedz sobie na pytanie Marka: w co wierzysz? W Boga czy w słowa wróżki?



nasz los jest zapisany u Boga a nie w kartach czy innych magicznych sztuczkach....

Edytowany przez Monika Maj 9 '14, 08:32
Monika
Monika Maj 9 '14, 08:41
Polecam szczerą spowiedź, żeby oczyścić duszę z tych wróżb i wtedy podjąc wysiłek modlitwy Nowenną. Na pewno da Ci to dużo spokoju i pozwoli spojrzeć na wszystko z innej perspektywy :)

Pozdrawiam :)



To od Ciebie zależy co zrobisz ze swoim życiem. Żadne przepowiedzi wróżek nie mogą być tutaj wyznacznikiem. Proś Boga aby wskazał Ci drogę. Szczera spowiedź to będzie najlepszy początek :)

Edytowany przez Monika Maj 9 '14, 08:43
zbynio518
zbynio518 Maj 9 '14, 08:51
Jakbym nie widział i nie czytał,to bym nie wierzył.Munchinko wracaj i to biegiem,ta droga,to zguba i zatracenie.
Monika
Monika Maj 9 '14, 08:57
Cytat z munchinka wierzę ,ale oczywiście przypominam sobie o Bogu  glownie wtedy gdy jestem w potrzebie

to może znak abyś zaprosiła Boga na stałe do swojego życia?
Bridget
Bridget Maj 9 '14, 18:02
Co chcę wpisać-to ucina mi wpis. 

Munchinka nie można służyć dwóm panom jednocześnie. 

Albo wybierasz Boga światło-dobroć. 

Albo Szatana ciemność -zło. 

 

Wróżby zawsze są po złego stronie. 

Zacznij kochana od porządnej spowiedzi i ruszaj z Nowenną. 

Jutro,póżniej to ulbione słowo szatana.

Bridget
Bridget Maj 9 '14, 18:14
Modlić się!od już! 

Do spowiedzi zawsze można .

Wiktor
Wiktor Maj 22 '14, 11:44
Wróżka przepowiada przyszlosc we wspolpracy z duchami. A te z kolei są bardzo inteligentnymi istotami. Potrafią przewidywac najbardzie prawdopodobne scenariusze stad wrozka przepowiadajac opowiada o najbardziej prawdopodobnej wersji zdazen. Rozumiesz?
Ona nie zna przyszlosci ale moze powiedziec jak najprawdopodobniej sie ona ułoży. Władze nad przyszloscią ma Bóg. To on ją zmienia.
Wyobraz sobei ze wiesz wszytsko o swoim dziecku. Czy nie przewidzisz gdzie bedzie jak spoznia sie do domu? To nie ejst trudne. Wrozka czerpie wiedze od duchów ktore wiedza wszytsko o Twoim mezu, o Tobie, o Tesciowych o okolicznosciach... To wszytsko potrafią skojarzyc i przewidziec jak bedzie wygladalo Twoje zycie za 10 - 15 lat. Ludzie tez zjamuja sie przewidywaniem. Jest to profesjonalna wiedza expercka z zakresu np menadzerskiego.
Lepiej sie dogadac z Bogiem:) On ma władze wszechpotężną - nie wrozka. Zamiast pytac ją o przyszlosc lepiej sama ją zaplanuj:)
pozdrawiam
Besia
Besia Cze 12 '14, 22:10
Munchinko cieszę się bardzo ,życzę z całego serca i wierzę ,że wytrwasz ;)))
Ilona
Ilona Sie 19 '14, 13:04

Jako nastolatka też byłam u wróżki- starsza pani wróżąca z kart w postkomunistycznym bloku :) Co ona mi naopowiadała. :) I większość później się spełniła. Ostatnia rzecz, jaka mi powiedziała, a się nie sprawdziła (jeszcze;)  ) to dwóch mężów i 3 dzieci. Jak mój mąż odszedł, pomyslałam sobie- miała kobieta rację :) Teraz nie zamierzam dopuścić do spełnienia tej przepowiedni :) Tylko Bóg zna naszą przyszłość i tylko On może mieć na nia wpływ. Jak to ktoś mądry mówił " chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz Mu o swoich planach. :)

 

Marzena
Marzena Sie 19 '14, 14:37

Moja koleżanka też była u wróżki. I przepowiednie spełniały się dopóki.....ta koleżanka wstąpiła do zakonu...:) a tego w przepowiedniach już nie było...:) 

 

Lena
Lena Sie 19 '14, 16:28

Kochana Munchinko:) tutaj masz link odnośnie wróżek http://adonai.pl/zagrozenia/?id=103 i tutaj http://www.szukamboga.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=116&Itemid=125 Cytat z Pisma Świętego: "Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów" Kpł  19,26 i "Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza" Pwt 18,10-12. Ogólnie w wielu miejscach Pisma Świętego pokazane jest w/w stanowisko Boga do wróżb. 

W związku najserdeczniej polecam Ci dać sobie spokój z wróżkami i zapomnieć o wszelkich wróżbach, przepowiedniach itp., bo to droga donikąd. Gdzieś przeczytałam, że wróżba to jakby "plan diabła dla Twojego życia". Więc nie ustawaj w modlitwie i zawierz życie Bogu:)

Monika
Monika Sie 23 '14, 14:15

każdy kto miał styczność z magią, wróżbiarstwem powinien wyznać to na spowiedzi!

Józef
Józef Sie 23 '14, 22:39

Właśnie sobie to uświadomiłem niedawno , że kiedyś dawno temu bawilem sie okultyzmem . Gdyby nie słuchanie kazań ojca Witko , pewnie nadal bym trwał w przekonaniu , ze niema problemu .

Lena
Lena Sie 24 '14, 08:12

Polecam książkę Grzegorza Bacika "Okultyzm" ( o ile się nie mylę książka ta powstała we współpracy z o. Józefem Witko ) - tam jest wszystko opisane, co jest okultyzmem. Ja osobiście, jak widzę wróżkę w TV, to odmawiam za nią dziesiątek różanca lub modlitwę do św. Michała Archanioła.

Józef
Józef Sie 24 '14, 09:23

Właśnie na rekolekcjach ojca Witko przemawiał Bacik i mówił o swojej książce .  Chyba faktycznie trzeba będzie zamówić .

Lena
Lena Sie 24 '14, 09:41

O zagrożeniach duchowych można sobie też poczytać tutaj http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/

Józef
Józef Sie 24 '14, 14:16

Tak jak powiedział Ci Bacik , trzeba ponownie się z nim skontaktować i zacząć kolejne terapie duchowe . Siedzieć 20 lat w czymś i w 10 minut odciąć się od tego całkowicie byłoby piękne . Ja widzę po sobie , gdzie też około 20 lat miałem wiarę , Boga i wszystko z tym związane  za nic . Widze ile to kosztuje pracy nad sobą , stale gdzies odmawiam jakieś modlitwy , kolejna NP a jednak mnie kusi , by sobie dać z tym spokój , przecież jestem teraz szczęśliwy , to jak przestanę się modlić to też będę szczęśliwy . Takie myśli kotłują się cały czas . W Twoim przypadku sprawa jest o wiele trudniejsza i tym bardziej nie licz na to że zły da sobie spokój . Przez 20 lat miałaś rzeszę klientow , czyli dodatkowo jesteś cenną duszyczką do tego by Cię zawrócić na drogę okultyzmu  . Sama sobie z tym nie poradzisz . Tym bardziej jak mówisz , że ma to wpływ na Twoje finanse i Twoje życie rodzinne .

katarzyna(Rita)
katarzyna(Rita) Sie 24 '14, 15:11

Patrycjo jeżeli masz czas to pomódl się z tymi co było ostatnio w Licheniu Adoracja z o. Johnem. 18.19,20.21.08 dnia wczorajszego nie ma.Ale te wystarczą. kiedy masz czas módl się. A zobaczysz zmiany.1 Człowiek o imieniu Paweł wstał  wózka jest komentarz. Więc proś o uwolnienie międzypokoleniowe i to co Ci leży na sercu.

Strony: 1 2 »