Loading...

Prośba o modlitwę | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Polityka, kontrowersje
Jerzy
Jerzy Cze 9 '14, 08:09
Bardzo Was proszę o modlitwę za wspaniałego księdza Stanisława którego znam osobiście i wiem że dla niego stan wojenny nigdy się nie skończył. Po zamordowaniu bł. ks. Jerzego Popiełuszki kard. Glemp zesłał ks. Stanisława na banicję na Wólkę Węglową i do dziś tam pracuje a na dodatek nikt od tamtego czasu nie zdjął z niego wtedy nałożonych zakazów sprawowania mszy patriotycznych. 

http://wpolityce.pl/kosciol/199743-sumlinski-zniszczyc-ksiedza-malkowskiego-apeluje-do-jego-przelozonych-o-godne-traktowanie-tego-niezwyklego-kaplana 

Beata
Beata Cze 9 '14, 09:42
Oczywiście, możesz na mnie liczyć Jerzy- służę modlitwą.
Monika
Monika Cze 9 '14, 10:20
doczytałam tylko cześć artykułu ale to jakaś istna paranoja....
Jerzy
Jerzy Cze 9 '14, 10:20


dziękuję bardzo, ksiądz Stanisław jest takim cichym i pokornym kapłanem ale kocha ludzi i ludzie jego kochają więc to nie podoba się wielu faryzeuszom. 

Jerzy
Jerzy Cze 9 '14, 10:28
Monika znam Wojtka Sumlińskiego i znam ks. Małkowskiego. Wiem jak obaj są poniewierani za swój patriotyzm. Ksiądz Stanisław nie odmówił nawet odprawienia mszy Św. pogrzebowej dla gen. Płatka który wydał Piotrowskiemu rozkaz jego zamordowania. Ale po zamordowaniu ks. Jerzego zrobiło się za głośno i odstąpili od tego planu. Większość ludzi woli zamknąć się w swojej skorupie i nie wiedzieć kto rządzi w naszej ojczyźnie. 

My możemy go wspierać modlitwą bo teraz nawet nie mam możliwości spotkać się z nim osobiście.