Loading...

Trudności w modlitwie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Urszula
Urszula Lip 15 '14, 08:54
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Od ponad miesiąca nie mogę skupic się na modlitwie, zaczynam i nie wiem, kiedy nagle kończę- w sumie nie kończę. Wcześniej przez 1,5 roku codziennie różaniec- Nowenna POMPEJAŃSKA I WIELE INNYCH cudownych modlitw odmawiałam z wielką ochotą i przyjemnością, każdą wolną chwilę przeznaczałam na rozmowę z Bogiem.Co się stało ze mna, a trwa to od wycieczki do Częstochowy. Również wiarę przeżywam inaczej, jakby z mniejszą mocą.Czy mieliście takie stany i dlaczego, może to zwykle załamanie wiary.
Monika
Monika Lip 15 '14, 10:16

Na wieki wieków amen, Urszulo :)

Czasami tak po prostu bywa. Nie ma co się na tym skupiać tylko mimo wszystko trwać na modlitwie. Rozproszenia się zdarzają, najważniejsze to to aby nie dać im sobą zawładnąć. Kiedyś powiedział mi kapłan, że im większe rozproszenia tym bardziej powinniśmy się modlić. Nie zostawiać złemu czasu na działanie. 

Warto modlić się o umocnienie w nas samych wiary.

Dorota
Dorota Lip 15 '14, 22:25
Tak, czasami bywa, ale Urszula pisze , że tak jest od wycieczki do Częstochowy, mniemam że na Jasną Górę...
Urszulo, czy nie obiecałaś tam czasem coś Maryi, czy nie wiąże się to  z jakimś przeżyciem tam....?