Loading...

Róże Pustyni, Róże Różańca dla kobiet | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Wspólnoty różańcowe
Ilona
Ilona Wrz 25 '14, 20:41

Napisałam mailem potwierdzenie i intencje prywatne na październik, ale zapomniałam się podpisać :) Mail będzie od ilonasn, ale to ja Ilona z Róży Joanny :)

Z Bogiem,

Izabela (Kwiaty Pustyni)
Izabela (Kwiaty Pustyni) Wrz 30 '14, 21:07

Ilono - jesteś jedyna o takim imieniu w naszych Różach, więc domyśliłam się, że to Ty :-) Intencje dotarły... 

Dziewczyny, zmiana Tajemnic już na stronie, gdyby coś się nie zgadzało, dajcie proszę znać. 

Izabela (Kwiaty Pustyni)
Izabela (Kwiaty Pustyni) Oct 28 '14, 11:19

Witajcie, jeszcze do jutra możecie wysłać swoje intencje, jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście, a macie jakieś, które chcecie dołączyć. Serdeczne pozdrowienia!

Izabela (Kwiaty Pustyni)
Izabela (Kwiaty Pustyni) Lis 6 '14, 15:38

Kochane Dziewczyny! 
W związku z małymi problemami organizacyjnymi w naszych Różach postanowiłyśmy wprowadzić obowiązkowe comiesięczne potwierdzenia obecności na modlitwie. Jest to konieczne, ponieważ kolejne dwie osoby po dość długim czasie milczenia przyznały, że nie odmawiają modlitwy, bo nie mają na nią czasu albo okoliczności, i jednak rezygnują. Na szczęście Maryja czuwa nad naszymi Różami i niemal natychmiast znalazły się dwie inne osoby na ich miejsce, Róże są więc cały czas kompletne. 

Zależy nam na utrzymaniu kompletu Róż i pewności, że każda z Was, która zobowiązała się do tej modlitwy, naprawdę ją odmawia, dlatego każdą z Was gorąco prosimy o comiesięcznego maila najpóźniej do 29 każdego miesiąca z krótką wiadomością potwierdzającą Waszą chęć modlitwy w Różach na kolejny miesiąc. 

W wiadomości wpiszcie proszę: 
1. swoje imię 
2. patronkę Róży, w której jesteście
3. Waszą Tajemnicę na bieżący miesiąc
z dopiskiem: POTWIERDZAM


Każda osoba, która nie wyśle swojego zgłoszenia, będzie wypisywana z Róży. Wiemy, że czasem zdarzają się różne sytuacje (brak dostępu do internetu, wyjazdy, choroba, nadmiar obowiązków), więc jeśli potwierdzicie z poślizgiem, z radością wpiszemy Was z powrotem na listę. 

Maila potwierdzającego wyślijcie proszę na adres zgłoszeniowy Róż roze.pustyni@yahoo.com
Te z Was, które wysyłają co miesiąc intencje mogą to zrobić za pośrednictwem jednego maila. 
Liczymy na Wasze zrozumienie i współpracę w tej kwestii. 
Pozdrawiamy serdecznie, z modlitwą +++
 

Strony: « 1 2