Loading...

czekam.... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
asia
asia Lis 7 '14, 14:20

Na początku chciałabym się przywitać...  :)

Podpatruję Was od jakiegoś czasu nieśmiało i szukam odpowiedzi na niektóre chodzące mi po głowie pytania....

Jetem w 40 dniu mojej pierwszej NP. Modlę się o dar macierzyństwa. O dzieciątko staramy się juz 4 lata. Na poczatku tego roku odpuściłam leczenie i wszystko złożyłam w ręce Boga. Zaraz tez po tym dowiedziałam się o NP. Pomyślałam wtedy ,że może kiedyś ją odmówię bo w tamtej chwili wydawało mi się, że nie znajdę na to czasu. Zaczęłam za to razem z mężem odmawiać 15 modlitw :). NP gdzieś tam krążyła w myślach ale zawsze szybko ją odganiałam ... We wrześniu byłam w Częstochowie na mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i trakcie składania świadectw pewien pan zachęcał do odmawiania NP.... poczułam wyraźnie, że mówi między innymi do mnie. Po powrocie do domu ta myśl nie dawała mi spokoju... Po kilku dniach postanowiłam już więcej się nie bronic spojrzałam w kalendarz był 29 września. Chciałam zacząć od 1 października ale coś mi mówiło żeby już tego nie odkładać.... Nowennę kończę 21 listopada w święto ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Na koniec części błagalnej przez moment myślałam,że Mateńka już raczyła mnie wysłuchać :) Niestety muszę jeszcze poczekać, aczkolwiek już tak wiele od niej dostałam... ufność, spokój i to czego mi najbardziej brakowało cierpliwość

I wiecie co?... po raz pierwszy w życiu czuję się szczęśliwa. Miałam pustkę w sercu a teraz czuje jak się zapełnia

 

Besia
Besia Lis 7 '14, 14:28

Witaj Joasiu ;))) Cieszę się ,że jesteś z nami ;)))Piękne świadectwo ,dziękuję ;)))

 

asia
asia Lis 7 '14, 14:44

To ja dziękuję :)

Monika
Monika Lis 7 '14, 14:46

Witaj Joasiu :)

Piękne świadectwo nam tu dajesz :) Taka ufność bije z Twojego tekstu (z tego na blogu również), że nie mam wątpliwości, że Pan wysłucha Twoich próśb ♥

asia
asia Lis 7 '14, 14:50

Z tą ufnością to bywało różnie... ale dzięki NP mam jej coraz więcej i nareszcie dzięki Mateńce mojej ukochanej zaczynam wierzyć także sercem :)

dziękuję za miłe powitanie

asia
asia Lis 18 '14, 09:23

Jeszcze tylko kilka dni do końca mojej NP...  nie ukrywam, że im bliżej końca tym jest trudniej :(

 

Ola
Ola Lis 18 '14, 11:16

U mnie to samo - im bliżej końca tym trudniej. To znaczy ja dopiero zaczęłam część dziękczynną, ale to co czuję i to co robi się w mojej głowie od tego czasu to jakaś ciężka bitwa. Nie poddaję się jednak i walczę do końca mimo okropnym trudnościom.

Wytrzymaj kochana i mam nadzieję, że niedługo pochwalisz się nam cudowną wiadomością! :)

asia
asia Lis 18 '14, 12:32

Oczywiście , że wytrzymam :) Olu Ty też się nie poddawaj przeciwnościom :)

Dla mnie taka walka to też dar bo dzięki niej staje się silniejsza i  mogę pokazać Matce Bożej jak bardzo mi zależy.... Dosyć nędzna jest ta moja modlitwa w porównaniu z pierwszą częścią.... ale postanowiłam,  że co by się nie działo, nawet gdyby była nieważna  to i tak ją dokończę :)))

Edytowany przez asia Lis 18 '14, 12:33
Ola
Ola Lis 18 '14, 14:44

Mi jest aż wstyd bo te modlitwy z części dziękczynnej są moim zdaniem brzydkie, nie umiem się tak skupić jak przy części błagalnej. Mam wrażenie, że obrażam tym wszystkim Matkę Boską i że przez moje wątpliwości nie zostanę wysłuchana.

aneciak
aneciak Lis 18 '14, 18:18

Kochane dziewczyni, gdzies slyszalam, ktos mi mowil lub pisal, ze jesli my nie damy rady sie modlic to nasz Aniol i Duch Swiety modla sie za nas. Modlitwa nie zawsze moze byc piekna i wzniosla, wazne jest aby w niej trwac, mimo wszystko. Ja mialam dni ze ze zlosci (moze nie zlosci a rozpaczy) zaciskalam tak rozaniec ze reka bolala. Pomyslcie ze idziecie do najlepszej przyjaciolki, matki, kogos kto was kocha, czy was nie wyslucha tylko dlatego, ze macie gorszy dzien? Mysle ze nie, bedzie was sluchal chocbyscie bladzily myslami, i chaotycznie mowily, bedzie sieszyl sie ze w ogole przyszlyscie mimo swojego bolu i rozpaczy.

asia
asia Lis 19 '14, 09:32

dziękuje Wam, bardzo mi pomogły te słowa :)

asia
asia Lis 21 '14, 20:26

Kochani skończyłam moją NP:))))))) Jutro startuje z Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły ale już w innej intencji :)

powiedzcie mi jeszcze czym się różni Imprimatur od Nihil obstat???

 

kupiłam Nowennę od Św. Michała  Archanioła i własnie ma napisane Nihil obstat ks.dr Arkadiusz Zakręta

Edytowany przez asia Lis 21 '14, 20:39
Besia
Besia Lis 21 '14, 20:39

Gratuluję wytrwałości Asiu; i życzę owocnej modlitwy do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły ;)

asia
asia Lis 22 '14, 12:52

czyli mogę spokojnie tą nowennę odmawiać ???  :)

asia
asia Lis 22 '14, 18:28

dziękuję pięknie :)

asia
asia Gru 20 '14, 16:30

Moi drodzy proszę o modlitwę... rozsypałam się dzisiaj kompletnie....

 

Besia
Besia Gru 20 '14, 16:42

Asiu kochana +

Monika
Monika Gru 20 '14, 16:59

Asiu wspieram Cię +

 

aneciak
aneciak Gru 20 '14, 17:14

+

asia
asia Gru 20 '14, 19:14

Bóg zapłać Kochani ... wasze modlitwy są szybsze niż Kubica ;) . Zawsze można na Was polegać....

Strony: 1 2 »