Loading...

Drugie podejście:) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Weronika JG
Weronika JG Lis 14 '14, 15:32

Dziś w nocy z kolei obudził mnie męski głos w przedpokoju. Potem trzaśnięcie drzwi. Sypialnie mam dosyc blisko drzwi wyjściowych więc nie mogłam się mylić. Wstałam i pognałam do drzwi . W korytarzu nie było nikogo za to drzwi nie były zamkniete na zamek.

Moja babcia mnie wyśmiała rano mówiąc ,że mi sie przyśniło. Ale mnie sie nie przyśniło.  To tyle odnośnie dusz  , za które ostatnio modlę się bardzo intensywnie.

Weronika JG
Weronika JG Lis 14 '14, 16:04

Odmawiam ten różaniec za dusze w czyścu cierpiące od dzisiaj, mam nadzieję,że którejś pomogę:)

Może to , co mnie ostatnio spotyka w nocy to jakis sygnał by dalej sie modlić? ja w każdym razie podchodzę do tego szalenie poważnie. Staram się jak mogę:)

aneciak
aneciak Lis 15 '14, 08:05

Odmawialam ten rozaniec przez jakis czas, ale nic takiego mnie nie spotykalo:) teraz odmawiam za dusze koronke do Milosierdzia Bozego, modlitwe sw. Gertrudy i 100 rzy wieczny odpoczynek:)

Weronika JG
Weronika JG Lis 17 '14, 19:00

Dziś oganąłł mnie nagły strach ,że nic się nie uda i nic nie ma sensu. Od dwóch tygodni jest coraz lepiej , nowenna jest za mojego męża. Nic nie zwiastowało dziś  niczego złego a jednak... Najpierw poczułam niepokój , bardzo silny, nie mogłam się modlić , modliłam się dosłownie bez składu i ładu. Potem mąż stał się dziwnie opryskliwy=> Wyczułam coś bardzo nieprzyjemnego , coś jakby zawisło mu na karku, usiadło obok , jakoś spętało....w każdym razie atmosfera stała sie tak zła , tak gęsta z minuty na minutę ,że można było powiesić w powietrzu jak to sie mówi siekierę. Zaczęłąm więc dociekać , ale na każde moje bardzo grzeczne pytanie padała burkliwa odpowiedź.

Spanikowałam na tyle ,że napisałam do Beti i w ogóle ogólnie na forum z prośbą o wsparcie.

Potem oznajmiłam mężowi ,że się bardzo cieszę z jego złego nastroju i w ogóle z wszelkich oznak niecheci do mnie. 

-Oszalałaś?- zapytał

-Wręcz przeciwnie - odparłam- Czuję sie tym lepiej im  gorzej  Ty sie zachowujesz:)

Wymamrotał coś pod nosem o mojej głupocie.

-Tak tak- ciągnęłam dalej - Nie po to bowiem za Ciebie się modle byś chodził zadowolony , jak się miotasz to wiem ,że diabeł słabnie i to są jego ostatnie podrygi:))

To juz mówiłam w znacznie lepszym humorze , bez strachu juz . Tak jakbym na głos chciała diabłu oznajmić ,że wiem iż nowenna działa.

I tyle , Mój niepokój minął , mąż stał się  po pół godzinie do rany przyłóż:))

Dziękuję Maryi za pomoc i wszystkim za modlitwę:))))

 

 

Besia
Besia Lis 17 '14, 19:18

Chwała Panu ! Cieszę się Weroniko ,że się uspokoiło;)

asia
asia Lis 17 '14, 20:30

Chwała Panu!!!

Weronika JG
Weronika JG Lis 19 '14, 21:43

Chwała Panu jest coraz lepiej, nowenna działa (a właściwie dwie nowenny bo jak wiecie Marzenka tez postanowiła wesprzeć mnie nowenną).

Mam trudności z odmawianiem , natretne złe mysli , w trakcie odmawiania zaczynaja mi sie przypominac nagle wszystkie rany krzywdy( chociaz z natury nie jestem pamiętliwa)  . Ale to nic, ja wiem ,że to szatan tak miesza i nie poddaję się.

Mam też trudności z zaśnięciem, budzę się co trochę jak już zasnę. Jest dobrze!:)

Weronika JG
Weronika JG Gru 16 '14, 19:33

Ostatniego dnia tego roku przypada ostatni dzień jednej z NP jaką odmawiam . Chciałam się pochwalić jakimś małym postępem a mianowicie, dostałam od męża w prezencie dwa różańce. Fakt ten dla przeciętnego obserwatora może się wydać czymś niegodnym uwagi natomiast dla mnie to szalenie istotne gdyż mój maz do różańca miał zawsze podejście bardzo chłodne ,żeby nie powiedziec chłodno- ironiczne. Ale jednak zapamietał sobie ,że jeżeli kiedykolwiek nie bedzie miał pomysłu na prezent dla mnie to może kupić mi różaniec , a ja przyjmie każdy jaki mi da.

Oto one

Ten pierwszy jest z opalitu, Ten kamień od środka jakby emanuje światłem i ma taka śliczna poświatę jasną , no cud malina ::)

Jestem zachwycona :)

Ola
Ola Gru 16 '14, 20:01

Są śliczne :) I to nie jeden różaniec dał, a dwa! :) Widać, że powolutku dobrze się dzieje.

asia
asia Gru 17 '14, 13:26

przepiekne :)

Sylwia
Sylwia Gru 17 '14, 14:08

jakie piękne :) 

Besia
Besia Gru 17 '14, 16:00

Piękne ;)))

 

Strony: « 1 2