Loading...

Znaki, słowa, modlitwa i spokój... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Dorota
Dorota Mar 11 '16, 17:14

Tylko podziwiać mi pozostaje Twoje postępy duchowe, Łukaszu...Chwała Panu i Maryi!!! :)))

Nie zagub tego , co otrzymujesz :)

Monika
Monika Mar 14 '16, 08:04

Pięknie Pan działa ♥

Łukasz
Łukasz Cze 4 '16, 12:45
No to kolejny odcinek z mojego serialu :) Jak pisałem ostatnio wiele w moim życiu zaczęło się zmieniać i bardzo wiele się dalej zmienia. Od pewnego czasu w moim życiu jest pewna dziewczyna. Tzn znaliśmy się od bardzo dawna, ale nasze drogi rozeszły się (studia, praca, itp..) tak na prawdę krótko po odmówieniu pierwszej nowenny ( "by Bóg połączył mnie z właściwą dziewczyną") nasze relacje bardzo się odbudowały (ona znalazła się w bardzo podobnej do mojej sytuacji życiowej) i od tego czasu mamy codziennie ze sobą kontakt. W tedy tego nie zauważałem, ponieważ byłem zainteresowany tym by ktoś inny do mnie wrócił.... Dziś widzę to wszystko inaczej... postanowiłem odmówić NP w intencji by ona dostrzegła we mnie mężczyznę na całe życie, nie tylko przyjaciela ale i kogoś więcej i zechciała coś więcej budować... Od początku tej nowenny praktycznie w każdym tygodniu słyszę od niej jak wiele dla niej znaczę i jak ważnym człowiekiem jestem w jej życiu. Zbliżam się do końca nowenny i mam nadzieję, że Dobry Bóg otworzy jej oczy i serce na mnie.... 


Pewnie powiecie "to powiedz jej o tym..." no właśnie cały problem (nie zagłębiając się w szczegóły) w tym wszystkim jest taki, że nie mogę :) ona musi sama to zobaczyć.... Trochę wracamy tutaj do słów z Pieśni nad Pieśniami z pierwszego postu "nie rozbudzajcie oblubienicy, póki nie zechce sama... ", z resztą inne cytaty do tej sytuacji też pasują (łącznie z tym z księgi Ozeasza ") "Pokochaj ponownie kobietę, która dziś kocha innego..."


Polecam też tą sprawę Waszej modlitwie :) 

Renata
Renata Cze 5 '16, 17:51
A może ona już bardzo wyraźnie dała Ci do zrozumienia, że jest Tobą zainteresowana, skoro mówi jak wiele dla niej znaczysz i czeka na Twój ruch. Są dziewczyny (i bardzo dobrze) które wola gdy chłopak przejmie inicjatywę.

Łukasz
Łukasz Cze 5 '16, 18:51
Niestety wiem, że nie mogę tego zrobić... To jest skomplikowane ale jestem tego pewien... inaczej dawno bym to zrobił... Polecam to też Waszej modlitwie :) 
Dorota
Dorota Cze 6 '16, 13:11
Myślę Łukaszu, że  Twoje wsłuchiwanie się w Boga przynosi Ci piękne owoce, nie widać w Tobie szarpaniny , przynajmniej w Twym pisaniu , życzę Ci więc cierpliwości w tym oczekiwaniu na większe dobra, które ufam , że otrzymasz :) Twoje serce  raczej wie , co robi :)
Niech Maryja prowadzi Cię za rękę , a Bóg błogosławi !
Otulam modlitwą :)
Strony: « 1 2