Loading...

Prosze o dobra rade | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
zalamana
zalamana Lut 17 '15, 09:47

Witam, wlasnie sie zarejestrowalam po to, aby szukac odpowiedzi na wazne pytanie. Otow szykuje sie do odmawiania NP od dluzszego czasu,jednak mam problem z moja intencja,a raczej z jej sformulowaniem. Mam dwojke dzieci, syn z pierwszego zwiazku i corka z obecnego.Dopoki nie bylo corki,obecny maz byl kochajacym ojcem dla mojego syna.Jednak po narodzinach corki (jego i mojej) przelal swoja milosc na corke a syna zle traktuje. Bardzo chciala bym sie w tej intencji modlic NP ale nie wiem jak ta intencje nazwac. Prosze o pomoc.....

Iwona
Iwona Lut 17 '15, 10:00

Ja ujelabym ogolnie o milosc w rodzinie poniewaz uwazam ,ze zagrozone jest wasze uczucie rodzinne .Maz zle traktuje syna co moze wplynac na Twoje uczucia do meza  czyli przyslowiowe kolo zamkniete.

zalamana
zalamana Lut 17 '15, 12:07

Dziekuje Iwonko :) Moje uczucia do meza sa ogromne, zawsze staram sie wszystko lagodzic i tlumaczyc jego zachowanie tym, ze sam mial bardzo ciezkie dziecinstwo. Dlatego myslalam raczej o intencji np. zeby nauczyl sie na nowo kochac mojego syna jak swojego i zeby nauczyl sie okazywac mu milosc ojcowska i troske. (zawsze mowi ze go kocha ale niepotrafi tego okazac, a wlasnie to boli mnie i syna) tylko wlasnie jak to poprawnie sformulowac?

Besia
Besia Lut 17 '15, 12:16

Witaj Kochana ;) A może o uzdrowienie relacji między mężem ,a synem .

zalamana
zalamana Lut 17 '15, 12:18

Dzieki Besia, wlasnie takiego zdania mi brakowalo. Uzdrowienie relacji miedzy mezem i synem lepiej brzmi i chyba obejmuje wlasnie nasze problemy :) Dziekuje ci bardzo :)

Besia
Besia Lut 17 '15, 12:27

Życzę wytrwałej i owocnej modlitwy;)