Loading...

Dusze Czyścowe - Koronka 100x wieczny odpoczynek | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Magazynek
Magda
Magda Mar 16 '15, 13:14

Witam,

 

chciałabym zapytać Was, czy ktokolwiek modlił się wyżej wymienioną w  koronką za dusze w czyścu cierpiące lub podobnymi modlitwami, i ewentualnie o Wasze doświadczenia  duchowe związane z modlitwami za dusze i ewentualne prośby do nich ?

Zaczęłam się modlić tą Koronką niedawno, i tak się zastanawiałam, czy moja modlitwa jest wysłuchiwana, i czy rzeczywiście owa Koronka uwalnia jednorazowo 1000 dusz :) Tej samej nocy jeszcze przyśniło mi się  przyjęcie, które odbywało się na podwórku moich rodziców, a goście nikomu nieznani,ubrani byli na biało. Na początku nie skojarzyłam tego snu z odpowiedzią na moje wątpliwości, ale potem pomyślałam,że były to te uwolnione dusze z czyśca, które prosiłam o jakiś znak,że zostały uwolnione.

Oczywiście, mam zamiar cały czas się modlić za dusze w czyśću cierpiące. Może znacie jakieś inne mniej znane modlitwy ,a równie skuteczne :) ?

 

Jeśli podobny temat istnieje, to proszę moderatora o przeniesienie wątku, gdyż sama nigdzie nie znalazłam podobnego tematu poświęconego duszom czyścowym.

Moderator M
Moderator Mar 16 '15, 14:23
Temat został przeniesiony Zanim napiszesz:.
Karolina
Karolina Mar 16 '15, 19:30

Ja modle sie krotka modlitwa do SW Gertrudy tak jak powiedziałas ktora uwalnia 1000 dusz jednorazowo a dodatkowo modle sie kronka do miłosierdzia Bozego o 15 jezeli tylko daje rade:) a AKTUALNIE ODMAWIAM nowenne pompejanska za dusze w czysciu cierpiace:)

Magda
Magda Mar 16 '15, 21:45

Wklejam, co dostałam od Patrycji w wiadomości prywatnej, tekst " zdrowaśki" za dusze czyścowe :) bardzo mi się  spodobała ;)

 

"hej,poczytaj sobie tu: http://www.awronka.nazwa.pl/bazya/czysciec.htm

ja odmawiam jeszcze dziesiątek różańca za dusze, a brzmi on tak:

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami, i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus, który się raczył zlitować nad duszami w Czyśćcu cierpiącymi

 

Święta Maryjo Matko Boża, módl się za duszami, żeby jak najprędzej z mąk czyśćcowych wybawione zostały"

Luko
Luko Mar 16 '15, 22:26
Wiem że nie jest to forum na ten temat. Ale nie wiem gdzie umieści takie pytanie. Jest jakiś święty do spraw zdrowia?
Besia
Besia Mar 16 '15, 22:48

Nie wiem ,czy jest jakiś patron od zdowia ,są święci patronowie od różnych chorób ,patronem chorych jest np Sw, Rafał Archanioł

http://www.bonifratrzy.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=81&menu_id=110

Luko
Luko Mar 17 '15, 06:56
Dziękuję :-D