Loading...

Problem z logowaniem,ładowaniem się strony,komentarzami | Forum Nowenny Pompejańskiej

Sonnenstrahl
Sonnenstrahl Kwi 11 '15, 10:07

Witam,

jak w temacie mam problem z ładowaniem się strony. Wyczyściłam cookie, baa nawet zainstalowałam od nowa przeglądarkę i zamiast być lepiej okazało się, że nie mogę się nawet zalogować. Dopiero dziś mi się udało po 3 dniach. Nie tylko nie ładuje się strona, ale jak już jakimś cudem uda się to nie mogę dodać żadnego komentarza, polubić postu itp. Na swoim profilu też nie mogę dokonać żadnych zmian.

marek
marek Kwi 11 '15, 11:37

Przyczyną prawdopodobnie jest java – jest ona niezależna od sytemu, przeglądarki. Jeśli jest stara wersja na komputerze, to moze sprawiać problemy. Ze względów bezpieczeńśtwa powinna aktualizowac sie. na bieżąco, ale jeśli nie, to spróbuj pobrać stąd:  https://java.com/download ;
Mam nadzieję, że to pomoże, a jeśli nie, to napisz. 

 

Sonnenstrahl
Sonnenstrahl Kwi 11 '15, 18:10
Nic z tego :( Nie działa :(
marek
marek Kwi 11 '15, 18:24

Jaki masz system operacyjny?
Czy są na stronie jakieś widoczne komunikaty?

Sonnenstrahl
Sonnenstrahl Kwi 13 '15, 08:04

Mam Windows 7. Komunikatów brak, Po prostu strona tzw. "muli" przy ładowaniu się, kiedy już mi się to uda, to i tak rzadko kiedy mogę coś polubić, skomentować itp. Z innymi stronami nie mam żadnych takich problemów.

marek
marek Kwi 13 '15, 19:53

Zgłoszę problem do autorów oprogramowania, bo mi wyczerpały się niestety odpowiedzi :) Napisz tylko, czy problem wystąpił nagle (od jakiegoś czasu) czy tak było zawsze?

Besia
Besia Kwi 13 '15, 21:07

Ja się niedawno pochwaliłam ,że mam dobrze ,ale od wczorajszego wieczora jest żle ,kłopoty  z ładowaniem ,logowaniem  i nie tylko ja ,z tego co wiem tak ma ;(

Inka
Inka Kwi 13 '15, 21:13

Ja mam dokładnie tak samo jak Besia :(

Monika
Monika Kwi 14 '15, 07:09

Ja nie mam żadnych problemów. Nie wiem co u Was może to powodować :(

Besia
Besia Kwi 14 '15, 07:58

Problem jest przeważnie wieczorem ;(

Inka
Inka Kwi 14 '15, 09:20

Rano nie ma problemu ,gorzej jest wieczorem,gdy większość z Nas się loguje:(

Edytowany przez Inka Kwi 14 '15, 09:21
Sonnenstrahl
Sonnenstrahl Kwi 14 '15, 10:13
Ten problem mam odkąd zaczęły się zmiany na tej stronie. Wygląda pięknie, ale niestety coś przestało działać :( Próbowałam z kilku komputerów, każdy był z innym systemem operacyjnym i tak samo.
ANNA
ANNA Kwi 14 '15, 11:23

Mam podobnie. :(

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 14 '15, 13:29
Niestety ja tez mam problem z ladowaniem strony, wyslaniem wiadomosci, cos jest nie tak, a i stronka pompejanska tez trudno sie laduje.
marek
marek Kwi 14 '15, 22:39

Sonnenstrahl: jutro zintensyfikuję testy na innych komputerach, na moim, na róznych przeglądarkach, nie mam komunikatów o błędach. Ale gdzieś są. Póki co wyłączyłem kilka mniej ważnych wtyczek oraz wersję mobilną (na komórki). Może to coś da.

Dorota: Wczoraj pojawiły się wyraźne problem z serwerem, naprawione przez administratora, teraz powinny strony działać normalnie.

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 15 '15, 10:46
tak, dzisiaj jest juz o wiele lepiej.
Besia
Besia Kwi 15 '15, 10:50

u mnie też lepiej ;)

Sonnenstrahl
Sonnenstrahl Kwi 16 '15, 18:52
Uff jestem... dopiero dziś znów mogę coś napisać... Mam nadzieję, że w końcu uda się znaleźć rozwiązanie i znów będę mogła się udzielać na stronce :)
Sonnenstrahl
Sonnenstrahl Cze 17 '15, 10:14

Po tylu miesiącach, kilkukrotnych formatach dysku, czyszczeniu przeglądarek i wszystkiego co tylko możliwe dziś  W KOŃCU udało mi się normalnie zalogować :D i nic mi nie muli  :D Hurra!!! :D

Monika
Monika Cze 17 '15, 12:04

Bardzo się cieszę, że w końcu jesteś z nami ♥

Strony: 1 2 »