Loading...

pomozcie mi | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Anna
Anna Kwi 20 '15, 20:09

czy jest tutaj ktoś kto wytłumaczy mi jak to wygląda z ta ofiara na msze swieta w Pompejach? wysłałam dzisiaj tresc intencji oraz zrobiłam przelew ofiary na konto podane  i nie mam zadnej odpowiedzi w tej sprawie jak to działa?

marek
marek Kwi 20 '15, 21:58

Witaj, działa to tak, jak opisałem na stronie. Do 20 dnia miesiaca zbieramy intencje. Ale to nie automat – każdą intencję musimy odebrać, przeczytać, przepisać, przetłumaczyć, przesłać, przetransferować ofiary i jeszcze parę prze… , ale zawsze wysyłamy potwierdzenia. Zawsze. A jeśli ktoś nie odbierze, to albo ma to w spamie, albo podał zły adres. To potwierdzenie wysyłamy czasem po kilku godzinach, czasem po 2-3 dniach, zależy od tego, ile jest pracy na dany moment w Fundacji, a tego raczej wciaz za duzo...

Jeśli jeszcze nie otrzymałaś potwierdzenia, to prawie na pewno nie zdążyłem jeszcze odpisać. Jesli wysłałać intencję po południu, to jutro sprawdzę i wyśle potwierdzenia. 

Edytowany przez marek Kwi 20 '15, 22:04
Anna
Anna Kwi 21 '15, 10:07

bardzo dziekuje za odpowiedz  mysle ze wszystko będzie oki :)  ale będę czekac na potwierdzenie i wiadomość ....

Anna
Anna Kwi 21 '15, 20:05

dostałam potwierdzenie na maila ze Msza Sw  odbędzie się 25 kwietnia :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowany przez Anna Kwi 21 '15, 20:06
marek
marek Kwi 22 '15, 14:04

cieszę się :)

marek
marek Sie 6 '15, 15:27
Temat został przeniesiony Zanim napiszesz:.
Magdalenka
Magdalenka Gru 11 '15, 05:50
Przeptaszam ale czy moze mi ktos to wytlumaczyc. Jestem tu pierwszy raz i narazie czytam wasze opinie i pytania i ja tez bym chciala zlozyc intencje jedli mozna. Czy moze ktos mi pidac email adres albo jakis kontakt. Z gory dziekuje i Bog zapkac
Dorota
Dorota Gru 11 '15, 23:30
Magdalenka
Magdalenka Gru 12 '15, 06:28
Dorota....dziekuje ci bardzo za ta informacje. Bog zaplac z calego serca.