Loading...

Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Propozycje
Karolina
Karolina Cze 22 '15, 08:48

Nie znalazłam na forum, więc zaczynam temat, w razie nie właściwego działu proszę uprzejmie o przeniesienie, naprawdę nie wiedziałam gdzie to zamieścić.

 

To, że żyjemy w czasach ciężkich dla kościoła wszyscy wiemy, podobnie jak to, że każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Nasza religia jest coraz brutalniej atakowana, a kiedy ktoś chce zniszczyć religię - uderza w kapłanów.

Oni w sposób szczególny potrzebują naszej modlitwy, ich droga w dzisiejszych czasach jest szczególnie trudna i wyboista. 

Jak powiedział pewien egzorcysta "Ja wiem, że moja posługa jest na tyle skuteczna na ile modlą się za mnie ludzie - wy".

Oni sami bardzo proszą o tą modlitwę, bardzo jej potrzebują, żeby uobecniać wśród nas Pana Jezusa, żeby prowadzić nas bezustannie do Niego, do zbawienia. Stąd też inicjatywa Dzieła Duchowej Adopcji kapłanów.

https://ddak.wordpress.com/about/

A tu macie zasady adopcji:

https://ddak.wordpress.com/zasady-adopcji/

 

I na koniec dorzucę swoje mini świadectwo - znam kilku kapłanów solidnie omadlanych przez wielu różnych ludzi, są to ludzie obdarzeni charyzmatami, pełni miłości i niezłomni w wierze, ich kapłaństwo jest tak piękne, i tak autentyczne, że aż trudno w to uwierzyć. 

Zresztą daleko nie trzeba szukać - wystarczy popatrzyć na egzorcystów z różnych diecezji, którzy mają za sobą cały szwadron omadlających ich ludzi. Ich posługa w całej swojej okazałości jest czymś niesamowitym, i to nie tylko w zakresie wyrzucania złych duchów, ale i całej pomocy duchowej czy kierownictwa, którego także udzielają.

Edytowany przez Karolina Cze 22 '15, 08:49
Besia
Besia Cze 22 '15, 09:45

Piękne to Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów ;) Wszyscy księża potrzebują modlitwy .

Besia
Besia Cze 24 '15, 12:51
Karolina
Karolina Cze 24 '15, 15:28

Tak, dobrze że i o nich się myśli :) Było by pięknie, gdybyśmy wszyscy modlili się za siebie na wzajem <3

Besia
Besia Cze 24 '15, 17:22

O tak to prawda;)))