Loading...

Prosba o wsparcie modlitewne | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Dorota Teresa
Dorota Teresa Wrz 12 '15, 20:20
Kochani bardzo Was prosze o wsparcie modlitwne.Zaczelam czesc dziekczynna swojej kolejnej NP,jest bardzo ciezko, cora ciezej, intencja bardzo trudna, zly nie odpuszcza. Juz raz pomogliscie mi swoja modlitwa,prosze wesprzyjcie mnie i teraz. Ja za Was wszystkich modle sie codziennie Koronka do MB.
Edytowany przez Dorota Teresa Wrz 12 '15, 20:24
Dorota
Dorota Wrz 12 '15, 20:59

Oczywiście, Dorotko +

Bóg zapłać za Twoją modlitwę :)

Dorota Teresa
Dorota Teresa Wrz 12 '15, 21:26
Dziekuje Kochana,ja nie znajac Waszych intenci modle sie o zdrowiei Boze blogoslawienstwo.
Besia
Besia Wrz 12 '15, 21:33

Dorotko Teresko ;) Pamietam o Tobie +

Dziękuję serdecznie za modlitwę ;)

Dorota Teresa
Dorota Teresa Wrz 12 '15, 22:50
Dziekuje Besiu,wiem ze moge na Ciebie liczyc. Jest ciezkoale z Wami dam rade.
Besia
Besia Wrz 12 '15, 23:23

Jesteśmu tu po to ,żeby się wzajemnie wspierać ;))) Będzie dobrze Dorotko, dasz radę ;)

Inka
Inka Wrz 13 '15, 09:27

+

Karolina
Karolina Wrz 13 '15, 10:06

Dasz radę, część dziękczynna to taka "ostatnia batalia" :)

+

Dorota Teresa
Dorota Teresa Wrz 13 '15, 10:36
Dziekuje, musze przez to przejsc,z Wami dam rade
Ilona
Ilona Wrz 13 '15, 13:31

Ja też jestem w części dziękczynnej :) Będzie dobrze, damy radę :)

Wspieram modlitwą +++

Dorota Teresa
Dorota Teresa Wrz 13 '15, 14:11
Dzieki Ilonko. Damy rade kolejny raz +
Grażyna
Grażyna Wrz 13 '15, 18:47

Wspieram modlitwą+

Dorota Teresa
Dorota Teresa Wrz 13 '15, 19:03
Dziekuje Grazynko. Dzisiaj bylo spokojnie.
Dorota Teresa
Dorota Teresa Oct 7 '15, 18:49
Skonczylam dzisiaj swoja 7 NP.Bylo ciezko ale dzieki Waszemu wsparciu modlitewnemu dalam rade. Dziekuje Wam.!
Dorota
Dorota Oct 7 '15, 22:46
Chwała Panu!
Dzięki Bogu  i Maryi za Twoją wytrwałość :)
Ilona
Ilona Oct 8 '15, 19:13
I ja dziękuję. Udało mi się odmówić Nowennę za syna. :)
Dorota Teresa
Dorota Teresa Oct 8 '15, 19:44
Widzisz Ilonko, dalysmy rade, tylo ze moja nowenna przyniosla odwrotny skutek,moe Tobie chociazsie udalo.
Ilona
Ilona Oct 8 '15, 21:02
Dorotko, a może to znak żeby rozpocząć kolejną :) U mnie jest dużo zmian na dobre i pewna sprawa ruszyła z miejsca. Właśnie wczoraj :) Nie mogę uwierzyć w moc Nowenny. Jednak to jest jak narkotyk, czuję potrzebę kolejnej :)
Dorota Teresa
Dorota Teresa Oct 8 '15, 21:35
Ilonko zaczelam kolejna, a co sie u mnie stalo nie bede pisac na forum
Luiza
Luiza Lis 9 '15, 17:17

Jestem tutaj nowa chciałabym również prosić o wsparcie modlitewne w intencji mojego sakramentalnego związku małżeńskiego ,mąż pod koniec kwietnia napisał smsa ze to koniec walczyłam o nasze małżeństwo ile mogłam ,prosiłam mówiłam aż w końcu w lipcu zadzwonił do właściciela mieszkania(wynajmowaliśmy)ze rezygnuje z wynajmu -umowa była na niego i tak 14.08.musiałam się wyprowadzić choć on już od samego początku mówił że bym się wyprowadziła ale ja wiedziałam ze jak to zrobię to będę tego żałować do końca życia.Jest już listopad a na powrót jego się nie zanosi nawet jak do niego napisze to mi nie odpowie.Powiedzcie czy jest sens abym się nadal modliła bo naprawdę tracę nadzieje modle się do MB CZĘSTOCHOWSKIEJ ,ŚW JÓZEFA KRUCJATA W INTENCJI MAŁŻEŃSTWA ZAGROŻONEGO NOWENNA POMPEJAŃSKA I JESZCZE KILKA INNYCH MODLITW ZA MAŁŻONKA W SUMIE 12 MODLITW KAŻDEGO DNIA OD KILKU MIESIĘCY.Nad mienie ze jego decyzja była dla mnie ogromnym zaskoczeniem byliśmy normalnym małżeństwem nawet sie nie kłóciliśmy,jak pytałam go dlaczego to odpowiadał,że np.musiał kurtkę wieszać do szafy a to ze nie wychodziliśmy za często a on nie będzie siedział jak emeryt itp nigdy go nie zdradziłam zawsze dbałam  o dom miał wyprane wysprzątane ugotowane co takiego zrobiłam?powiedzcie czy jest sens modlić się za uratowanie takiego małżeństwa?czy Bóg może zechcieć nie ratować sakramentalnego małżeństwa jestem juz psychicznie wyczerpana ciągle szukam nowych modlitw że może znajdę bardziej skuteczna pomóżcie mi to wszystko zrozumieć .Będę wdzięczna za każdą modlitwę i za każdą radę.

Strony: 1 2 3 4 »