Loading...

Prosze o pomoc w modlitwie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Urszula
Urszula Gru 27 '15, 20:46
Witam, proszę o pomoc w modlitwie za nawrócenie meza i powrót do rodziny, który jest strasznie uparty mimo, że nadal nas kocha chce udowodnić ze sobie poradzi i z dnia na dzień oddala się od nas. bardzo go kochamy i ja i córka, zawsze był osobą wierzaca dla którego wartość rodziny była najważniejsza. Ale ostatnio strasznie się pogubił. Nawet Świat z nami nie spedzil. Wiem, że cierpi od jego bliskich my też cierpimy ale rozmowy z nim nie przynoszą skutki gdyż się uparł. Dziękuję za wsparcie
Mariusz
Mariusz Gru 27 '15, 21:17

+

Dorota
Dorota Gru 27 '15, 22:27

Otulam modlitwą osobistą i dołączę Twą intencję  w Radio Różaniec,  W nim modlimy się właśnie za takie małżeństwa. 

Urszula
Urszula Gru 27 '15, 22:32
Bardzo dziękuję, jest to naprawdę dla mnie bardzo wazne
Urszula
Urszula Gru 28 '15, 06:33
Imię męża Maciej
Dorota
Dorota Gru 28 '15, 18:50

Dziękuje , Urszulo...

Niech Wam  Pan Bóg błogosławi i chroni Twe małżeństwo swoją Przenajdroższą Krwią !

Bożena
Bożena Gru 28 '15, 19:22
Otulam modlitwą Ciebie Urszulo i męża.
Urszula
Urszula Gru 28 '15, 20:58
Dziękuję Wam bardzo, codziennie się modlę aby Bóg dał nam siłę to wszystko przetrwać. Minęły dopiero 3 tygodnie od jego odejścia,ale wiem jak on jest uparty i boję się. Nikt nas do ślubu nie zmuszał, mieliśmy żyć ze sobą na dobre i na złe. Wiem, że on nas kocha i wiem, że cierpi, ale chce też pokazać ze da radę, chce coś udowodnić tylko nie wiem komu i co. Ja wiem, że Bóg da nam siłę, że przemowi do mojego męża. Przypomni mu jak ważna jest wartość rodziny.
Besia
Besia Gru 28 '15, 21:08

Urszulo +

 

Luiza
Luiza Sty 15 '16, 22:55
Witam Cie Urszulo pomodlę się za Twojego męża jestem w podobnej sytuacji jak ty ja zaczęłam już drugą NP jak narazie żadnej poprawy nie ma nic już więcej nie mogę zrobić okazało się że jednak mąź ma inną kobietę w dodatku mężatkę więc święta były beznadziejne i początek Nowego Roku też nie rokuje najlepiej. Pozdrawiam Cie i trzymaj się