Loading...

Nie wiem co się dzieje | Forum Nowenny Pompejańskiej

Paulina
Paulina Lut 15 '16, 10:54

Witam, piszę bo już nie wiem co o tym sądzić. Jestem na 25 dniu Nowenny Pompejańskiej i jest co raz gorzej. Modlę się w intencji uzdrowienia z nerwicy natręctw. Nie radzę już sobie, z dnia na dzień jest co raz gorzej. Idę dzisiaj do spowiedzi a jutro na mszę o uwolnienie i uzdrowienie. Bardzo ciężko mi się odmawia różaniec, czasem po kilka razy się powtarzam.

Czy to pogorszenie to wynik tej Nowenny i po prostu muszę to przetrwać?

Besia
Besia Lut 15 '16, 11:04

Witaj Paulinko trudno powiedzieć jaka jest przyczyna Twoich trudności ,ale najważniejsze ,żebyś odmawiała mimo wszystko .Ściskam serdecznie ;)

Paulina
Paulina Lut 15 '16, 19:37

Dziękuje za odpowiedz :) Jest to bardzo przytłaczające i no szczerze wiele chwil zwątpienia miałam.

A właśnie jak to jest, czy jak człowiek czasami ma takie chwile zwątpienia, że "a może to nic nie da", "nie wierze ze akurat ja otrzymam łaske", ale mimo tego odmawia, to taka Nowenna może zostać wysłuchana?

Besia
Besia Lut 15 '16, 20:04

Chwile zwątpienia mogą się pojawiać ,ale najważniejsze nie poddawać się i mimo to wytrwale modlić .;)

Paulina
Paulina Lut 19 '16, 23:27

Mam takie pytanie, czy jak odmawiam dziesiątek to mówiąc go mam sie skupiać na poszczególnych "Zdrowaś Maryjo", czy mam mówic tak troche "bezmyślnie" i  rozwazac tajemnice?

Edytowany przez Paulina Lut 19 '16, 23:28
Dorota
Dorota Lut 20 '16, 00:50

Paulinko, najważniejsze jest rozważanie Tajemnic, ale jak Cię Duch Święty pociągnie do skupienia się na słowach  Pozdrowienia Anielskiego , to lepiej w to wejść . U mnie dzieje się tak na przemian , zależy w jakim kierunku pociągnie mnie Maryja i Duch Święty.

Paulina
Paulina Lut 20 '16, 22:12

Nie wiem czy to duch Święty, czy moja nerwica pociąga mnie do tego żeby odmawiać ten różaniec jak najdokładniej.

Dorota
Dorota Lut 20 '16, 23:24

Odmawiaj jak najpiękniej potrafisz, włóż w to serce , a będzie dobrze.

Niech Ci Pan Bóg błogosławi! :)