Loading...

Problem z napisaniem wiadomości prywatnej | Forum Nowenny Pompejańskiej

Urszula
Urszula Lut 20 '16, 19:03

Witam

 

Od pewnego czasu mam problem z pisaniem prywatnych wiadomości. Na wiadomościch otrzymywanych mam kłódeczkę i nie mozna tych wiadomości odczytać. Prosze o pomoc.

Besia
Besia Lut 20 '16, 19:25

Witaj Ulu;) Więcej osób miało taki problem ,nie wiem jak Ci pomóc ,na pewno Marek -Administrator coś poradzi .

marek
marek Lut 20 '16, 20:50

Spróbuj w innej przeglądarce.

Urszula
Urszula Lut 21 '16, 11:16
Niestety nie pamiętam hasła i nie potrafię, trudno.....może się naprawi
Dorota
Dorota Lut 22 '16, 00:31

Urszulo, Marek mówi , abyś weszła z  przeglądarki innej  od tej, której teraz używasz.  Tymi najczęstszymi przeglądarkami są Google Chrome , Internet Explorer i Mozilla Firefox. Nawet jak zabezpieczyłaś je hasłami , to można je odzyskać albo usunąć. Ponadto możesz zainstalować przeglądarkę , której nie masz na komputerze. Samo się nie naprawi niestety . I czy dobrze zrozumiałaś , co Marek napisał...?  

Edytowany przez Dorota Lut 22 '16, 00:34
marek
marek Lut 22 '16, 01:38
Cytat z Urszula Niestety nie pamiętam hasła i nie potrafię, trudno.....może się naprawi

Jakbyś nie była zalogowana, to nie mogłabyś tu nic napisać. Więc to nie jest sprawa hasła. 

Wklej proszę link do podstrony, gdzie są te wiadomości z kłódeczkami. Albo opisz krok po kroku, co robisz, gdzie klikasz, abym mógł odtworzyć Twój problem.

 

PS. Standardowe problemy rozwiązujemy:

1. Odświeżając kilka razy pod rząd stronę lub czyszcząc pliki cache strony. 

2. Aktualizując przeglądarkę do najnowszej, bezpiecznej wersji (lub zmieniając na nową, np. https://www.google.pl/chrome/browser/desktop/ )

3. Aktualizując bezpłatne oprogramowanie java na www.java.com

Jeśli problem nadal występuje, staramy się zrobić zrzut ekranu i określić, od kiedy problem się pojawił. Jak na razie jedyne przypuszczenie to to, że komputer coś Ci blokuje, npo. program antywirusowy. 

Edytowany przez marek Lut 22 '16, 01:39
Urszula
Urszula Lut 22 '16, 08:02
Niestety, chyba jestem gapa i nie radzę sobie. Powiadomienia odczytuje natomiast nie moge otworzyć wiadomości prywatnej. WEygląda to tak jaby cały czas szukało tej wiadomości i nie mogło jej znależć. Jak widać technicznie u mnie słabo.
Besia
Besia Lut 22 '16, 09:55

Ulu ,nie każdy zna się na tym ,jak masz trudności to poproś kogoś ,może Ci pomoże ,pokarze jak to zrobić .

Edytowany przez Besia Lut 22 '16, 10:59
marek
marek Lut 22 '16, 16:04

W pierwszej kolejności radzę speóbować w innej przeglądarce.