Loading...

Prośba o modlitwę i pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

anna
anna Mar 31 '16, 18:10

Chciałbym serdecznie prosić o modlitwę pilną w bardzo trudnych chwilach dla mojej rodziny! Jestem w upragnionej ciąży po 14 latach małżeństwa! To wielki cud Boży i łaska Boża! To jest 20 tydzień ciąży! Niestety mąż pije bez opamiętania mamy synka ma 10 lat adoptowany! Codziennie awantury! Nie mam już sił! Boję się że nie donosze ciąży! Syn bardzo to przeżywa! Codziennie walczę proszę błagam modlitwą i coraz gorzej! Na dodatek teściowa winę za wszystko na mnie zrzuca! Nie wytrzymam tego! Bóg zapłać! Błagam o westchnienie !

Renata
Renata Mar 31 '16, 19:26

Anno będę pamiętała o Tobie w modlitwie.Pozdrawiam.R

Bożena
Bożena Mar 31 '16, 19:35
Otulam modlitwą Was wszystkich! Niech Maryja otacza Ciebie i bliskich nieustanną opieką i miłością, a Jezus błogosławi każdego dnia.
Dorota
Dorota Mar 31 '16, 20:14

Otulam i ja modlitwą Was...

Aniu , jak wstajesz proś Jezusa , aby chronił Ciebie,  dzieciątko i cała rodzinę Swoją, cały dzień, wszystko , co robicie  swoja Przenajdroższą Krwią, Często w ciągu dnia wzywaj Krwi Chrystusa. To oczywiście  obok innych Twoich  modlitw.

Niech wam Bóg błogosławi.

Besia
Besia Mar 31 '16, 20:59

Aniu +

Inka
Inka Kwi 1 '16, 05:40

Będę pamiętała+

Jaro
Jaro Kwi 2 '16, 15:36

Dołączam się do modlitwy, aby Bóg wyprostował tego człowieka !!! Nie wiemy, jak i kiedy, ale zbawienie nas wszystkich jest najważniejsze! 

+++