Loading...

Senność podczas odmawiania rożańca. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Kasia
Kasia Maj 14 '16, 14:53

Ostatnio, zauważyłam że kiedy odmawiam różaniec to nagle zaczynam robić się bardzo senna i za chwile odlatuje nawet nie zauważając, kiedy. Nie ważne czy to jest rano, w nocy czy w środku dnia. Mimo ze przed modlitwą byłam pełna energii . A kiedy ocucam się po takim przyśnięciu to czuje się fatalnie ;/ Mieliście tak może kiedyś??

Kornel
Kornel Maj 14 '16, 20:12
Często tak bywa. To nie może być podczas różańca, ale np. podczas mszy św. To podobno działanie złego, abyś się nie modliła, ale warto sobie jeszcze odmawiać każdego dnia modlitwę do św. Michała Archanioła
Lidia
Lidia Maj 15 '16, 10:49
Mi to sie nie zdarza ale ja zawsze odmawiałam nowenne w dzień. 
Kasia
Kasia Maj 15 '16, 10:52
Ja też odmawiam nowennę w dzień.
Besia
Besia Maj 16 '16, 15:17
Kasiu też tak miewam ,wtedy po prostu sobie spaceruję odmawiając i przechodzi senność .
Edytowany przez Besia Maj 16 '16, 15:19
Żywy różaniec
Żywy różaniec Cze 5 '16, 23:07
Może potrzeba zacząć rozmyślać nad odmawianymi tajemnicami.
Małgorzata
Małgorzata Maj 1 '17, 10:13

Ja niestety jak tylko zaczynam w ogóle modlić się to tak się dzieje,ze momentalnie robię sie tak śpiąca ,ze prawie upadam i tracę przytomność. Zawsze zwalałam to na moje ciężkie choroby( astma , cukrzyca) , ale to dziwne , bo dzieje się tak tylko podczas modlitwy . Ksiądz Piotr Glas na  jednych rekolekcjach mówił ,ze jeśli ktoś usypia podczas modlitwy tzn, że przyczepiły się do niego demony śmierci i jest potrzebna modlitwa uwolnienie odmówiona przez kapłana. Myślę ,zer tak właśnie jest u mnie , ale niestety nie stać mnie , aby gdzieś pojechać i aby kapłan , nalepiej egzorcysta odmówił nade mną te modlitwy . :(

 

Dorota
Dorota Maj 1 '17, 13:43

Małgorzato , zamiast się smucić , najpierw wypróbuj Różańca na stojąco czy chodząc po pokoju i najlepiej na głos.  Nie odbieraj od razu tego w sposób demoniczny aż tak, bo choć zapewne takie usypianie to działanie Złego , ale niekoniecznie  akurat demona śmierci , od którego potrzeba modlitwy uwolnienia odmówionej  przez kapłana. Masz do dyspozycji  modlitwę egzorcyzm do św.Michała Archanioła , czy do Matki Bożej i możesz przeciwstawić się odmawiając w innej pozycji. 

Mnie też kiedyś tak atakował Zły, po kilku dniach kapnęłam się, że to nie ze zmęczenia zasypiam i od razu zrobiłam tak , jak Ci napisałam i tak przez dłuższy czas czyniłam. Dziś nie mam z tym problemów. Mamy broń przeciwko Złemu dana nam przez Kościół,  wspomnę jeszcze o życiu sakramentalnym, Msza Św. , Adoracja , regularne spowiedzi. Do tego nie trzeba pieniędzy, a z Boża pomocą możemy Złego pokonać.

Małgorzata
Małgorzata Maj 1 '17, 21:34

Niestety ani stanie , ani chodzenie nie pomaga, bo prawie przewracam się. Odmawiałam długi czas modlitwę o uwolnienie wg a. Gabriela Amortnha, ale bez skutku.

Dorota
Dorota Maj 2 '17, 11:18

Jeżeli tak się dzieje tylko i wyłącznie podczas modlitwy i nie jest to związane z chorobą to idź z tym do księdza spowiednika, on Ci poradzi , co dalej.

Istnieje bowiem możliwość, ponieważ zły duch widzi , co czytasz i słuchasz i mogłaś się wystraszyć, więc  przyszedł w ten sposób do Ciebie. Nie mówi to o opętaniu , ale bardziej o dręczeniu, do tego może wystarczyć  modlitwa o uwolnienie , niekoniecznie prowadzona przez egzorcystę,  

Małgorzata
Małgorzata Maj 2 '17, 14:53

Wiem to wszystko ,a le niestety nie mam  szczęścia do spowiedników. Ja nie jestem tak bardzo strachliwa, ale te demony śmierci chyba sie do mnie przyczepiły , bo widzę to też w innych strasznych sprawach , które dzieją się w moim życiu. To mogą być grzechy pokoleniowe ,a le w mojej rodzinie były i samobójstwa i inne baardzo nieciekawe rzeczy , więc są to bardzo trudne sprawy. Można by to może wymodlić ,ma le co z tego kiedy ja jestem taka chora ,ze prawie umierająca i w dodatku usypiam. Sytuacja bez wyjścia niestety.

 

Kasia
Kasia Maj 2 '17, 16:28

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeśli jesteś zbyt słaba by wyjść z domu to zadzwoń do jakiegoś ks egzorcysty i porozmawiajcie telefonicznie. Numery można znalesć na necie. Możesz też napisać e mail .