Loading...

Dzwne wydarzenia, podczas odmawiania nowenny | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Marta
Marta Cze 22 '16, 19:53
Odmawiam nowennę po raz pierwszy. Proszę w modlitwach o łaskę życia w szczęśliwym, odbudowanym związku z chłopakiem, który po kilku latach mnie zostawił. Rozstanie było nam potrzebne, gdyż wcześniej nie było między nami dobrze. Dzięki modlitwie zrozumiałam pewne sprawy. Po rozstaniu widywałam się kilka razy z nim, gdy byłam w trakcie nowenny. Pewnego razu byłam zaskoczona jego zachowaniem, nie poznawałam go.  Był niemiły, a nawet chamski wobec mnie. Zupełnie bez powodu. Dziwne jest dla mnie to, że później już był normalny, ale z jego zdrowiem nie było dobrze. Jak byliśmy razem mało kiedy chorował, a teraz ciągle coś. Do tego doszło złamanie kości, zupełnym przypadkiem. Może doszukuję się jakichś znaków, albo działania złego. Ale już sama nie wiem co o tym sądzić.
Edytowany przez Marta Cze 22 '16, 19:54
Łukasz
Łukasz Cze 22 '16, 20:46
Myślę, że spawa zdrowia nie ma tutaj nic do rzeczy i jest zbiegiem okoliczności. Owszem w czasie odmawiania nowenny możemy mieć (co nie znaczy że musimy!)  różne przykre wydarzenia, ale są one bezpośrednio zazwyczaj związane z nami i to bardziej bym rozpaprywał w kategorii próby lub działania złego chcącego nas zniechęcić... Samo zdrowie Twojego chłopaka a dokładniej jego pogorszenie myślę, że nie ma związku z odmawianą przez Ciebie nowenną. 
Dorota
Dorota Cze 22 '16, 20:49
Witaj Marto...
Jak prześledzisz  Forum tutaj,  zauważysz , że  prawie u wszystkich coś się dzieje podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.  Ja podchodzę do tego z dystansem , a przede wszystkim zachowuję pokój w sercu.  Najlepiej  przyjąć postawę Maryi  - rozważać i zachowywać  w sercu  to , co dobre , a to co złe  - przypatrzeć się temu i oddać Bogu, nie roztrząsać podczas odmawiania i w razie czego odpowiadać z miłością. 
Marta
Marta Cze 22 '16, 21:20
Dziękuję Wam za komentarz:)
PS. do końca nowenny pozostało mi trzy dni, nic nie zniechęci mnie do zaprzestania.