Loading...

mój związek się rozpada | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Agnieszka
Agnieszka Cze 28 '16, 10:56
Witam,jestem w związku z mężczyzną,który rozwiódł się w 2010r mamy 2 córeczki,problem jest taki,że on ma teraz inną kobietę jestesmy razem 7 lat w zasadzie mieliuśmy się rozstać przed narodzinami dzieci ale wtedy został ze względu na nie chciałabym zapytac gdzie można pójść na mszę o uwolnienie,ponieważ chce ratować związek ale do niego nic nie dociera myślę ,ze to jet jedyny ratunek tym bardziej,że jego rodzina jest bardzo religijna,pochodzą z Zawoi może tam są jakieś mszę proszę o pomoc
Dorota
Dorota Cze 28 '16, 21:10
Witaj Agnieszko...
Trochę zagmatwanie to piszesz, ale z Twego pisania wynika , że oboje  potrzebujecie pomocy i raczej najpierw dobrego kapłana , który by to rozeznał. W Zawoi, jak widzę są karmelici bosi, u Ciebie w Jaworznie też zapewne kogoś  znajdziesz.
Msza z modlitwą o uzdrowienie czy uwolnienie niekoniecznie musi być  tą ostatnią deską ratunku, ale na pewno jakimś początkiem w żywej wierze tak. Niestety zwykle na okres wakacji takie Msze Św. są zawieszane, trzeba słuchać ogłoszeń lub rozejrzeć się w internecie , czy gdzieś taka się odbędzie.
Na szybko znalazłam  np.http://www.sekretariatewangelizacji.pl/..._sw_o_uzdrowienie/24