Loading...

Nowenna o przyszłego męża | Forum Nowenny Pompejańskiej

Ola
Ola Wrz 21 '16, 11:33

Witam was wszystkich niedawno zaczęłam nowennę pompejańską w intencji znalezienia przyszłego męża ponieważ rozeznałam u siebie takie powołanie życiowe. Modlitwa nie została jeszcze wysłuchana lecz czuję ogromny spokój w sercu i pewność że wkrótce zostanę wysłuchana, dlatego też chciałam wam gorąco polecić tą modlitwę bo naprawdę ona działa . Jestem pewna, że to  nie moja ostatnia nowenna bo jest to modlitwa naprawdę niesamowita. Obiecuję, że jeśli moja intencja zostanie wysłuchana to podzielę się świadectwem. Pozdrawiam wszystkich modlących się a tych, co zastanawiają się nad podjęciem tego wyzwania szczerze zachęcam.

Dorota
Dorota Wrz 21 '16, 12:33

Choć nie lubię powiedzenia "modlitwa działa" , ale cieszy mnie Twój pokój serca Olu, bo widać jak wpływa na Ciebie Maryja w modlitwie :)

Pięknych owoców życzę więc  , niech Ci Bóg i Maryja błogosławią ♥ 

Anna
Anna Wrz 25 '16, 18:25

Olu, chcę Ci powiedzieć, że odmówiłam kiedyś Nowennę w tej samej intencji co Ty. 
Miałam identyczne odczucia - ogromny spokój i ufność podczas jej odmawiania. Dwa tygodnie po zakończeniu modlitwy poznałam cudownego człowieka, z którym dziś tworzę szczęśliwe małżeństwo. Tak więc wierzę, że Ciebie spotka to samo szczęście co mnie i Twoja modlitwa zostanie wysłuchana.
Pozdrawiam serdecznie!

Kasia
Kasia Oct 14 '16, 13:16

Ja równiez odmowilam NP w takiej samej intencji i choć jeszcze nie poznalam nikogo do kogo mocniej zabiloby moje serce to ufam , ze w koncu ten mężczyzna stanie na mojej drodze...