Loading...

Różaniec Św pomocy!! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Sd
Sd Wrz 22 '16, 16:17

Sczęść Boże witam bardzo serdecznie mam na imię Patryk co prawda piszę z konta mojego brata, ale mam dosyć poważny problem, a mianowicie po pierwsze jak odmawiać Różaniec Św czy trzeba koniecznie klęcząc na kolanach czy można go odmawiać np. siedząc na fotelu, a ręce mieć złączone razem ,żeby mogły sobie wygodnie odpoczywać, a w łapkach żeby mieć Różaniec można tak czy muszę koniecznie klękać?? Drugie pytanie moi brzmi w jakiej intencji najlepiej odmawiać Różaniec Św UWAGA: czy mogę odmawiać Różaniec z prośbą o piękny głos albo o dusze w czyścu cierpiące czy jakoś tak albo czy mogę poprosić oto Maryję żeby sama zdecydowała jakie łaski będą mi najbardziej potrzebne jak to jest i w jakiej intencji moi drodzy państwo polecacie się Modlić jaka najlepsza będzie intencja bo mam problem z zdecydowaniem się. Trzecia i zarazem przed ostatnia sprawa czy podczas odmawiania powinienem o czymś wiedzieć czy mam się obawiać jakiś ZŁYCH RZECZY, albo co gorsze bóle głowy zmęczenia itd błagam o pomoc. A ostatnie moje pytanie brzmi następująco czy muszę mieć całkowity spokój w domu i muszę koniecznie odmawiać Różaniec samemu czy mogę odmawiać go np z internetem na YT i czy każde słowa muszą być wypowiedziane jak najdokładniej w sensie czy jak przejęzycze jakieś słowo w Modlitiwe np. jak nie będę wyraznie potrafił wypowiedzieć danego słowa to jest to zaliczane czy koniecznie muszę jak najdokładniej te słowa wypowiadać i w ogóle, a i jak słyszę jakieś dziwne szepty albo jakieś muzyki w głowie gry czy coś to muszę być TOTALNIE NA MAXA W głowie wyciszony czy to jest normalne pod czas odmawiania Różańca Św BARDZO BŁAGAM O POMOC!! Liczę, że będę miał wszystkie odpowiedzi na moje pytania, które zadałem z góry dziękuje za pomoc, a i jeszcze jedno o co w tym chodzi rozważać tajemnice mam to robić całą noc i cały dzien 24 godziny na dobę czy jak RATUNKU!! Jak coś Patryk jestem lat 10 liczę na szybką pomoc za wszelkie błędy przepraszam najmocniej Bóg Zapłać!!

Edytowany przez Sd Wrz 22 '16, 16:23