Loading...

Prośba o modlitwę - bardzo ważne! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Ewelina
Ewelina Gru 11 '16, 22:02

Witajcie! Bardzo proszę o modlitwę wspierającą. Jestem dokładnie w połowie Nowenny Pompejańskiej - dzisiaj zaczęłam część dziękczynną. Do tej pory działy się niesamowite rzeczy - ten z dołu zepsuł mi już trzeci różaniec, a ostatnio nawet medalik ze św. Benedyktem. Chyba go bardzo boli ta moja nowenna, nie dam się! :)

Proszę Was także o modlitwę w bardzo ważnej dla mnie sprawie - modlę się o naprawienie relacji z bliską mi osobą. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, ponieważ osoba ta walczy z depresją. W ostatnim roku zachorowała również na nowotwór (nie chcę podawać żadnych konkretów, ponieważ zostałam poproszona o zachowanie tego dla siebie). Jak twierdzi, nie chce ciągnąć swoich bliskich za sobą w dół i dlatego postanowiła się nie odzywać. Nie wiem co bardziej sprawia ból - czy brak kontaktu z tą osobą, czy bezsilność wobec chorób. Modlę się o wyzdrowienie każdego dnia, pomimo, że jest bardzo ciężko... Wesprzecie mnie?

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Z Panem Bogiem!

Besia
Besia Gru 11 '16, 22:47

Ewelino +

 

Dorota
Dorota Gru 11 '16, 23:21

Witaj Ewelinko...

Szkoda , że nie podajesz imienia, nie trzeba by było "tłumaczyć" Bogu , że to ktoś od Ewelinki, ale otulam i tak modlitwą , jakoś  z tego braku wybrnę +

Bożena
Bożena Gru 12 '16, 10:18
Otulam modlitwą +
Renata
Renata Gru 12 '16, 17:12

+

Robert
Robert Gru 5 '17, 19:58

Pod Twoją obronę...