Loading...

Potrzebuję pomocy... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Aneta
Aneta Gru 18 '16, 21:46

Dobry wieczor. Jestem tu nowa i nie wiem czy dobrze lokuje mojego posta. Tak jak w tytule pragne prosic Was o pomoc. Mam bardzo duze problemy finansowe a co gorsze jestem hazardzistka :( jestem załamana swoja sytuacja, tak szczerze mowiac nie mam juz ochoty zyc... nie oczekuje pomocy finansowej bo wiem ze kazdy z nas nie ma lekko a wiec jedyne co mi zostalo to modlitwa i tu prosba do Was, czy znajdzie sie jakaś duszyczka ktora w moim imieniu odmowi nowenne pompejanska albo bedzie odmawiac rozaniec? Ja sama zwracam sie z prosba do sw. Tadeusza Judy ale potrzebuje wsparcia. Prosze o pomoc

Ryszard
Ryszard Gru 18 '16, 22:59

Witaj. Będę się za Ciebie modlił.Spróbuj i Ty odmawiać Nowennę Pompejańską. Na mnie miała ona ogromny wpływ, pozwoliła mi  spojrzeć głębiej w samego siebie... Wiem teraz co robić, jak postępować. To nie oznacza że nie jest "pod górkę", jest, ale to już moja zasługa a nie Pana Boga :-) Módl się i bądź uparta w tym co robisz, dasz radę przezwyciężyć wszystkie kłopoty. Wszystko będzie dobrze.

Niech Cię Bóg ma w swojej opiece.

R.

Dorota
Dorota Gru 18 '16, 23:25

Twoja dusza Aneto potrzebuje ratunku, nie lekceważ tego i podejmij Ty Nowennę Pompejańska, albo choćby jedną część różańca w tej intencji na dzień.  A tu każdy  z nas , kto będzie miał życzenie, może również się pomodlić, może także Nowenny ktoś się podejmie, jeśli akurat jej nie odmawia. Nie licz jednak na wiele , bo większość z nas trwa w Nowennie Pompejańskiej .

Ja otulę modlitwą, ale bardziej którąś z modlitw do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.

Niech Cię Bóg błogosławi i strzeże!

Beata
Beata Gru 22 '16, 11:38

Bede i ja sie za Ciebie modlic.Niech Bóg ma Cie w swej opiece!