Loading...

2 dni do końca | Forum Nowenny Pompejańskiej

Aleksandra
Aleksandra Gru 27 '16, 23:57
Część. Jest to moja pierwsza nowenna, która skończę za dwa dni czyli 29 grudnia . Zaczęłam ja po rozstaniu z chłopakiem, którego i tak kocham... powiem wam że jest czasami ciężko jak człowieka dopadnie taki dziwny żal, smutek , pustka i brak tego kogoś... Nie chce się teraz rozpisywać ale po skonczeniu nowenny napiszę soje świadectwom. Mam wielką nadzieję mimo że w ciągu tych 52 dni nic się nie zmieniło w mojej sprawie (chociaż pewna nie jestem) to i tak mam wielką nadzieję za przez te dwa dni Matka Boska uczyni cud i łaskawie spojrzy na mają prośbę: ) Pisze tu o cudzie bo po ludzku to jest nie możliwe ale po Bozemu wszystko jest możliwe dlatego wierzę!!!
Bożena
Bożena Gru 28 '16, 09:09
Witaj Aleksandro:) Nie poddawaj się, Maryja poprowadzi Cię właściwą drogą tylko ufaj i trwaj na modlitwie. Bóg ma dla każdego z nas inną drogę czasem nie rozumiemy, czasem nie widzimy pewnych rzeczy, które już dzieją się w naszym życiu. Bóg czeka na nas, na to, aż wszystko to co nas obciąża, z czym nie możemy sobie poradzić oddamy Jemu. Czeka na te nasze otwarte serca, aby nam dać wszystko co dla nas jest najlepsze. Oddawaj Jemu również te myśli, czy nawet samopoczucie, poproś by zabrał od Ciebie smutek i przemienił, a dał Ci radość i Jego bliskość. Zaufaj i bądź cierpliwa, modlitwy nigdy nie są niewysłuchane:) Życzę Ci pięknego czasu i spotkań z Maryją i Jezusem na modlitwie i wielu łask:)
Aleksandra
Aleksandra Gru 28 '16, 11:58
Dziękuję Ci bardzo Bożeno :) Nawet nie wiesz jak twoja wypowiedź umacnia moja wiarę:)
Dorota
Dorota Gru 28 '16, 23:21

Tak, Aleksandro , Bożenki słowa podnoszą, ale spójrz na swoje słowa, ile w nich wiary i nadziei....jakbyś nie wiedziała, to ja mówię...cieszę się Twoim postem i ufam i wierzę , że Nasz Pan i Maryja też, bo przecież go widzą :))))