Loading...

Nowenna za homoseksualistę. | Forum Nowenny Pompejańskiej

J.
J. Sty 6 '17, 15:09

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Od paru dni borykam się z pewnym problemem.. Czy mogę zacząć Nowennę w intencji "wyjścia" z homoseksualizmu pewnej osoby? Ta osoba niestety ma partnera, żyje w grzechu... Mówi się, że homoseksualizmu nie da się "uleczyć", ale ja wierzę, że wszystko jest możliwe, to nieprawda. Aktualnie odmawiam drugą Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w tej właśnie intencji oraz powierzam ją Świętej Ricie.

Może ktoś z Was miał podobną intencję i zawierzał ją Maryi? 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!

 

Dorota
Dorota Sty 6 '17, 22:25

Tak szczerze mówiąc , nie wiem Joanno  z czym masz problem . Powierzasz  już bowiem  Matce Bożej  tę sprawę w Nowennie do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, więc  czemu nie mogłabyś  jej powierzyć  Maryi   w Nowennie Pompejańskiej...? Walcząc o czyjąś duszę , o jej dobro ,  a tu o uwolnienie z homoseksualizmu, nie powinniśmy mieć z tym problemu typu  - czy można?

Chyba , że chodzi o odmawianie tych wszystkich modlitw jednocześnie,  tu bym się zastanowiła  , czy ja dam radę i czy czasem nie jest to  mój brak zaufania  , bo dwie modlitwy do Matki Bożej w jednej sprawie.

J.
J. Sty 7 '17, 16:14

Tak, powierzam tę sprawę Matce Bożej Rozwiązującej Węzły. Ale jak wiemy, wyjście z homoseksualizmu jest bardzo trudne, potrzeba dużo modlitwy, dlatego chcę jak najbardziej zawierzyć tę sprawę Maryi. Odmawiałam już dwie Nowenny Pompejańskie i wiem, że nie jest to łatwe.. teraz dodatkowo mam trochę więcej obowiązków i obawiam się, że nie miałabym codziennie tyle czasu na odmawianie pompejanki.. więc chyba już znam odpowiedź.