Loading...

Nowenna pompejańska-znaki | Forum Nowenny Pompejańskiej

Karolina
Karolina Lut 26 '17, 21:06

Witam, 

Jestem tu nowa i w moim życiu od niedawna coś się dzieję. A wiec zacznę od początku. W grudniu i styczniu odmówiłam nowennę pompejańską, po zakończeniu poczułam, że chce jeszcze się modlić i muszę odmówić jeszcze jedną nowennę ponieważ wierzyłam że to mi pomoże ponieważ moja intencja jeszcze nie została wysłuchana. Jestem teraz w 22 dniu odmawiania nowenny, gdy zaczęłam tą drugą nowennę w moim życiu wiele się zmieniło, wydaję mi się że jestem lepszą osobą, mnie grzeszę, zaczęłam czytać pismo święte, chodzić częściej do spowiedzi( wcześniej chodziłam raz na dwa - trzy miesiące) teraz chodzę raz na miesiąc. Ostatnio zwątpiłam czy to się wszystko uda, czy moja nowenna zostanie wysłuchana, poszłam wiec do kościoła do spowiedzi i po spowiedzi poprosiłam Boga by dał mi jakiś znak  czy mnie słyszy czy to się uda. Wieczorem gdy zapalałam światło w pokoju nagle żarówka się rozbiła, cała podłoga była w małych kawałkach szkła, pomyślałam że to może znak i poprosiłam o drugi znak. Za parę dni gdy wchodziłam do łazienki żarówka się spaliła, tym razem nie rozbiła się. Wiem, że to może być przypadek ale ja wierzę że to jest jakiś znak. Mam pytanie co wy o tym sądzicie ? 

Piotr
Piotr Lut 26 '17, 22:01

Witaj Karolino, nie chciałbym bezpośrednio odnosić się do twojego pytania o znaki, które opisałaś, to ty powinnaś to czuć. Niezależnie od tego zachęcam do dalszej modlitwy różańcowej, ta niezwykła modlitwa ma niesamowitą moc, odmienia nas i naszych bliskich za których się modlimy. Różaniec, niesamowity egzorcyzm, doświadczyłem jego niesamowitej mocy, nie rozstaję się z nim ani przez chwilę.

Jestem obecnie w 43 dniu nowenny i nie jest łatwo, w sobotę już po raz kolejny miałem kryzys, ale udało się przezwyciężyć.

Mam nadzieję, że i tobie uda się wszelkie kryzysy przezwyciężyć, będę cię wspierał w modlitwie. Amen.

Co do intencji to wcześniej już pisałem, ułożyłem krótką modlitwę aby rozpoznać w jakiej intencji aby była zgodna z Bożą wolą, odmawiać nowennę i przez kilka miesięcy modliłem się, aż miałem jasność, jaką a w zasadzie miałem już tylko jedną intencję.

Polecam przed rozpoczęciem nowenny modlić się o rozpoznanie intencji.

A co do przypadków, to już jestem pewien, że w moim życiu cokolwiek się wydarzyło nie było przypadkiem.

Z Panem Bogiem

Piotr