Loading...

Czy mogę modlić się o?? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Konrad
Konrad Mar 4 '17, 21:13

Witam mam pytanko czy mogę modlić się nowenną pompejańską w sprawie mojego głosu, bo chodzi o to, że chciałbym bardzo umieć śpiewać, ale to naprawdę ładnie, ale problem w tym, że nie posiadam talentu a mój głos nie jest jakiś super ekatra albo dobry do słuchania wręcz przeciwnie kiepsko ze mną. Dlatego, mam gorąca prośbę jak mam przed modleniem się  podać nazwę tej intencji w sensie jak inaczej nazwać tą prośbe z talentem do śpiewania?? Wiem, że zadałem ciężkie pytanie, ale odrazu mówię, że pierwszy raz jestem na tej stronie proszę o pomoc będę wdzięczny :)??!!?

Jugi
Jugi Mar 4 '17, 21:18

nie jestes pierwszy raz bo juz kiedys o to samo pytales..

Konrad
Konrad Mar 4 '17, 21:19

Jugi znamy się co masz na myśli??

Jugi
Jugi Mar 4 '17, 21:24

chodiz mi o to ze byles tu na innych kontach nawet mialam cie w znajomych.. i o to samo pytales na forum i mnie w rozmowach. wiec dlaczego co raz masz nowe konto i piszesz nieprawde? 

 

Konrad
Konrad Mar 4 '17, 21:27

Jugi wybacz, ale zapomniałem hasła do poprzednich kont, a teraz już zapamiętałem przepraszam cię za kłopoty, ale dopiero sobie przypomniałem jak masz na imię Magdo przepraszam głupio mi aż nawet powinienem się wstydzić, ale po prostu ja łatwo zapominam hasła, ale na szczęście sobie teraz zapisałem także jeszcze raz przepraszam i miłej nocy życzę dobranoc z Panem Bogiem, ale i tak proszę o pomoc będę wdzięczny :(??

Edytowany przez Konrad Mar 4 '17, 21:31
Jugi
Jugi Mar 4 '17, 21:33

nie chodzi mi o to abys mnie przepraszal bo nie masz za co. mi tylko chodzilo o twoje stwierdzenie, ostatnie zdanie.. takie klamliwe.. a chyba nie po to to forum aby oszukiwac. to tylko tyle z mojej strony