Loading...

Moje pierwsze świadectwo.".....to droga jest celem" | Forum Nowenny Pompejańskiej

Krzysztof
Krzysztof Mar 30 '17, 14:54

Chwała Panu.

Składam moje pierwsze świadectwo zgodnie z obietnicą daną Najświętszej Maryij Pannie z Pompejów.

Jest to moja pierwsza NP.o nowennie usłyszałem od ks.P.Glasa.W ciężkiej sytuacji sięgnąłem po tą modlitwę jako ostatnią deskę ratunku..Podczas tej duchowej drogi przezywałem wiele stanów bliskich załamania nerwowego, ciężkiej depresji, płaczu niepokojów itp.Zdałem sobię sprawę z fizycznej obecności złego który atakował bez ustanku.Nie poddałem się i ukończyłem Moją pierwszą NP(na pewno nie ostatnią).Otrzymałem wiele łask.Najważniejsze to łaska mojego nawrócenia.Zbliżyłem się bardzo do Boga który nauczył mnie pokory wytrwałości i obdarzył Swoją miłością..Dzięki NP trafiłem na forum żywyrozaniec,poznałem tutaj osoby które nie zostawiły mnie bez wsparcia gdy tak po ludzku byłem sam i samotny.

Co do głównej intencji nie wypełniła się ona jeszcze ale trwam z pokorą i ufnością w Miłosierdziu Bozym.Wiem ile muszę jeszcze pracy wykonąć i ile się nauczyć ale nie poddaję się bo..."to droga jest celem"

Dziękuję Bogu i NMP za łaski.Szczęść Boże

 

Edytowany przez Krzysztof Mar 30 '17, 15:01
Kasia
Kasia Mar 30 '17, 15:44

Trzymam kciuki, aby do końca udało Ci się odzyskać wolność i szczęście. Niech Ci Bóg błogosławi ! :)

Helena
Helena Mar 30 '17, 17:15

Wierzę, że Twoja intencja zostanie wysłuchana :) Głęboko się o to modlę :) 

Dorota
Dorota Mar 30 '17, 23:51

Bogu dziękuję za Ciebie , Krzysztofie !♥

I chyba nic więcej nie napiszę, oprócz tego, że dziękuję Ci , że dałeś mi się poznać, że całym sercem  mogę potwierdzić to, co tu napisałeś, że było bardzo ciężko i lepiej , żeby nikt nie miał takich przeżyć z Nowenną jak Twoje , że wierzę w Twoją niezwykłą wytrwałość  i podobnie jak Helena , jestem pełna ufności i otulam nadal modlitwą + .

Bożena
Bożena Mar 31 '17, 10:27
Bóg zapłać za Twoje świadectwo Krzysztofie. Ufam, że Maryja poprowadzi Cię trzymając mocno za rękę. Bogu dzięki za Ciebie, Twoją ufność i wytrwałość na modlitwie. Życzę wielu jeszcze owoców Twojej modlitwy i niech Bóg błogosławi Ci w każdym dniu:):) Otulam modlitwą, abyś trwał na tej drodze, na której jesteś.