Loading...

Jak poznac blizej i lepiej Boga jak otworzyc na niego serce?? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Mam nadzieje ze moja mama szczegolnie otrzyma jakas laske Chwała Panu udało sie jako tako jej. :)

Temat nie wazny do zamkniecia juz wszystko wiem co chcialem wiedziec mialem dzisiaj koszmar dlatego wezme sie za siebie nie potrzebuje zadnegopsychoterapety ani psychologa jak chce to potrafie i zrobie to i tym razem dam rade modlimy sie a nie lenimy dziekuje za wszystko wszystkim pora wziasc sie do roboty i nie ma nie chce mi sie :)

Edytowany przez Mam nadzieje ze moja mama szczegolnie otrzyma jakas laske Chwała Panu udało sie jako tako jej. :) Maj 7 '17, 12:31
Dorota
Dorota Maj 6 '17, 23:56

Konradzie....

Miałeś kiedyś daną szansę, zmarnowałeś ją , nie wiem dlaczego...Może chciałeś iść własną drogą , która jak widzisz nie jest prosta. 

Na powyższe pytania też miałeś udzielone odpowiedzi, wielokrotnie zresztą, wiedziałeś , że wszystko o co pytasz  wymaga cierpliwości, wytrwałości , Ty jednak zachłysnąłeś się  tym, co otrzymałeś i dałeś sobie spokój.  Jak Ci pomóc...? Naprawdę nie wiem... jak widzę, że piszesz  o odmówieniu swej pierwszej Nowenny   , a  pierwszą odmawiałeś z mamą, kolejne wciąż zaczynałeś, czy kończyłeś to już o tym nie pisałeś, to ja nie wiem , gdzie jest  prawda Twoja a gdzie Twoje kolejne kłamstwo. Z tym masz faktycznie ogromny kłopot, ciągle nas okłamywałeś, nie tylko tutaj i nie tylko nas , do czego sam się potem przyznawałeś,  a to może być  choroba, która ma określoną nazwę i której objawy pojawiają się najczęściej w wieku dorastania. Moim zdaniem  winieneś udać się do psychoterapeuty. Porozmawiaj o tym  z mamą i udajcie się do niego najpierw. 

Od samego początku mamy Ciebie w modlitwie , to miałeś i masz u nas obiecane.