Loading...

intencja o życie i zdrowie mamy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Joanna
Joanna Maj 29 '17, 12:06

Dowiedziałam się niedawno, ze mama jest ciezko chora, będzie operowana 11.06. 26.05 zaczęłam NP, boję sie że nie zostanę wysłuchana. Przez pierwsze dni odmawiałam różaniec. Potem wieczorem musiałam sie napic alkoholu żeby to wszystko znieść. dzisiaj postanowiłam, ze nietędy droga. Jest mi bardzo ciężko, lekarze mówią, że to poważna sprawa. Potem zmodyfikowałam intencję o powrót do zdrowia, myślicie że to jest to samo?

Joanna
Joanna Maj 29 '17, 12:09

Dodam, że dawno temu odeszłam od Koscioła, od modlitwy

Krzysztof
Krzysztof Maj 29 '17, 15:27

Ufaj i módl się wytrwale.Polecam Sakrament Pojednania i Komunii Sw.Bez tego NP może być ciężkim przezyciem.Zły atakuje na wszelkie sposoby.Nie należy się go bać a Sakramenty pomogą w tym iż nie będzie miał gdzie nas ugryżć.Każdy chytba ma taki moment że wraca do Boga.Pan nasz czeka tylko na nasze zaproszenie do życia.Więc zrób to;-)

Dorota
Dorota Maj 29 '17, 17:18

Nie napisałaś jaka był pierwsza intencja , mniemam , że o udaną operację, intencja o zdrowie mamy  ma w sobie  udaną operację jakby co.

Spójrz poważnie na to, co pisze Krzysztof, biorąc pod uwagę Twoje odejście od Kościoła , od modlitwy , gdy spróbujesz podjąć kroki ku nawróceniu, to Twoja modlitwa może mieć ogromną moc.  Bóg na pewno Cię  teraz słyszy i pragnie Twego powrotu  do Niego :)

Joanna
Joanna Maj 30 '17, 09:50

Pierwsza intencja była o życie i zdrowie, potem zmieniłam na intencję powrotu do zdrowia. Ale to chyba to samo? Chciałabym się wyspowiadać, ale nie wiem jak się do tego przygotować. Ostatnio byłam u spowiedzi 10-15 lat temu. Żyję bez ślubu i to się na razie nie zmieni, partner jest niewierzący. Więc wyspowiadam sie ,ale poprawy nie będzie.

Krzysztof
Krzysztof Maj 30 '17, 10:02

No cóż,wystarczy w wyszukiwarce wpisać spowiedz i wyskoczy kilka stron.Radzę skorzystać z takiego gotowego planu.

A co do życia bez ślubu, nie nam to oceniać ale chęć poprawy i żal za grzechy to integralne części Sakramentu Pojednania.

Chyba wskazana tutaj była by rozmowa z Księdzem -przewodnikiem duchowym.

Otulam modlitwą.Trwaj w wierze i modlitwie.Z BOGIEM