Loading...

Prośba o modlitwę o spowiedź | Forum Nowenny Pompejańskiej

Piotr
Piotr Maj 30 '17, 13:27

Proszę o modlitwę, żebym się wyspowiadał, abym został zbawiony. Mam trudności w przygotowaniu się do spowiedzi, gubię się, miewam pustkę w głowie, trudno ocenić mi jakie spowiedzi były ważne, może nie dość mi zależy. Proszę o modlitwę, ponieważ chcę być zbawiony, żyć z Bogiem, mieć siły do walki z grzechem i miłowaniu bliźniego jak siebie samego.

Dorota
Dorota Maj 30 '17, 14:04

Poproś Ducha Świętego o światło, co do Twoich grzechów, niech On Cię podczas rachunku sumienia prowadzi. Poproś też o łaskę dobrej spowiedzi i spowiednika. 

Otulam modlitwą +

Krzysztof
Krzysztof Maj 30 '17, 14:05

JUST DO IT.Po prostu zrób to bez zadnych wymówek.Nie bądż letnim tylko albo gorącym albo zimnym

 

 

Bożena
Bożena Maj 30 '17, 14:46
Może po prostu zapisz sobie, to wszystko co przychodzi ci w myślach podczas rachunku sumienia. Poproś Maryję o pokój serca, o wyciszenie, a Ducha Świętego o poprowadzenie cię w tej spowiedzi , jak tu już pisała Dorotka, zaufaj i się odważ. Otulam modlitwą+
Piotr
Piotr Maj 30 '17, 19:23

Bóg zapłać za modlitwy! Przed pójściem do kościoła pomodliłem się do Pana Jezusa: "Wiem, że proszę o wiele, ale proszę Cię, żebyś mi dał na Mszy pomoc co powiedzieć w konfesjonale i jakiś znak, że myśl jest od Boga" I rzeczywiście po Mszy w czasie litanii miałem natchnienie, żeby powiedzieć o trudnościach i serce mi zaczęło mocniej bić, po tym poszedłem (choć może jeszcze nie do spowiedzi) i teraz lepiej wiem, co robić. Pan Jezus mnie wysłuchał!