Loading...

Modlitwa o miłość / strach / warto czy nie warto zatrudnić niebo ? help | Forum Nowenny Pompejańskiej

Krystian
Krystian Cze 4 '17, 23:08

Czy warto prosić matkę Bożą o miłość ?? o dziewczynę mam problem i nie potrafię znaleść  tej jedynej  a dosyć mam już samotności proszę o świadectwa i czy to prawda ze diabeł utrudnia w modlitwie ewetualnie czego sie spodziewać 

Dorota
Dorota Cze 4 '17, 23:27

Warto prosić o wszystko, co nie jest grzeszne , Krystianie :) Jeśli chcesz dobrą dziewczynę  dla siebie , to dobra Twa intencja. A diabeł ...On potrafi mieszać, ale od nas zależy  na ile i czy w ogóle mu pozwolimy na to.

Podchodzenie do modlitwy z myślą o działaniu Złego nie uważam za dobre, on widzi , co piszesz ponadto. Odrzuć te myśli i przystąp do modlitwy .

Krystian
Krystian Cze 5 '17, 00:00

Dziękuję :) Ciężko z nim wygrać ... ale postaram się walczyć różańcem tyle ile potrafię :)

 

Dorota
Dorota Cze 5 '17, 00:04

I niech Cię Maryja pięknie prowadzi i strzeże ♥

Emilia
Emilia Cze 22 '17, 20:36

Dobrze, że chcesz prosić w modlitwie o poznanie odpowiedniej dziewczyny. Pan Bóg chce przecież spełniać nasze najgłębsze i czyste pragnienia. Poprzez wstawiennictwo Maryi - tym bardziej :)

aneciak
aneciak Cze 22 '17, 20:51
Ja Ci powiem ze warto! Ja sie modliłam:) długo czekałam, ale sie doczekałam! Warto!
Dorota
Dorota Cze 22 '17, 23:56

O, Aneciak się pojawiła i to z dobrą wiadomością :) Dobrze, że jesteś :)

Cieszę się z Ciebie i Twego szczęścia :)