Loading...

Druga nowenna-świadectwo | Forum Nowenny Pompejańskiej

Krzysztof
Krzysztof Cze 26 '17, 09:07

Zgodnie z obietnicą złożoną NMP składam świadectwo z mojej drugiej NP.

Nowennę odmawiałem w intencji ocalenia naszego małżeństwa.Główna intencja jeszcze nie została spełniona ale otrzymałem wiele łask których bym się nie spodziewał.Łaski te to uwolnienie od kilku "brzydkich"przyzwyczajeń,trwanie w czystości,spokój ducha oraz uporządkowanie kilku spraw.

Nowenna przebiegała łagodnie choć zły nie dawał za wygraną i walczył aby mi utrudnić wszystko i aby zniechęcić.Ale tym razem byłem na to przygotowany i uzbrojony w Łaskę uświęcającą ,Pismo Swiete więc nie miał dostępu do  mnie.Na wszelkie ataki odpowiadałem ufną modlitwą.Czekając na ocalenie mojego małżeństwa  z ufnością i wiarą oddaję swoje życie w ręce Najświętszej Maryji Pannie i jej synowi Jezusowi Chrystusowi.Prowadzcie mnie jak i gdzie uważacie.Moje życie w Waszych rękach.

Edytowany przez Krzysztof Cze 26 '17, 09:13
Dorota
Dorota Cze 26 '17, 17:27

Dzięki Bogu i Maryi za Ciebie ! ♥

Dziękuję, że napisałeś to świadectwo . I pomyśleć , jak bardzo różne były obie Nowenny w odmawianiu, jak wielką walkę toczyłeś i...udało się :)

Z ufnością i w modlitwie oczekuję , by Maryja i Bóg spojrzeli łaskawym okiem na główną Twą intencję .

Ty , Krzysiu okazałeś się dzielnym wojownikiem :)

 

Edytowany przez Dorota Cze 26 '17, 17:28
Bożena
Bożena Cze 26 '17, 21:56

Pięknie!!! :) Chwała Panu za Ciebie Krzysztof i chwała za to, co Pan czyni w Twoim życiu. Dziękuję za Twoje świadectwo, za Twoją wytrwałość i ufną modlitwę. Niech Maryja Cię nadal prowadzi, wspiera i chroni:)