Loading...

Nowenna i sny | Forum Nowenny Pompejańskiej

Marta
Marta Lip 4, 12:03
Witajcie, Kilka dni temu zaczęłam Nowennę o nawiązanie trwałej relacji z pewnym mężczyzna. Od tego czasu codziennie mam dziwne sny z nim w roli głównej. Raz śni mi się, że leżymy razem a on opowiada mi o dziewczynie która mu się podoba, innym razem ze nie umiem się z nim skontaktować ponieważ zablokował mnie na wszystkich komunikatorach. Myślicie, że te sny mają jakieś szczególne znaczenie czy nie zawracać sobie tym głowy ?
Dawid
Dawid Lip 26, 13:38

4 lata temu po rozstaniu miałem sen z wtedy już byłą dziewczyną. W tym śnie niby wracała do mnie. Bardzo mocno w niego wierzyłem, bo wyraźnie tej nocy poprosiłem o znak. Do dziś nie zrealizował się. Ja bym pokierował się zasadą "po owocach poznacie". Jeśli ten znak wprowadza coś negatywnego do Twojego życia (niepokój, nadmierne przemyślenia, rozleniwienie do modlitwy bo po co skoro jest już przesądzone) to raczej od Boga nie pochodzi... Z drugiej strony jestem przekonany, że Pan Bóg "mówi do nas" niemal co chwilę. Ale tego nie zauważamy. Bo zazwyczaj jesteśmy nastawieni na coś innego. Np. oczekuję wiadomości od Boga, czy osoba X do mnie wróci. A tu przychodzi masa innych, tylko o innej treści.