Loading...

Niezwykłe świadectwo | Forum Nowenny Pompejańskiej

Przemek
Przemek Lip 5 '17, 09:25

Witam, chciałbym przedstawić wam moje świadectwo zwiazane z odmawianiem nowenny pompejanskiej, a mianowicie, bardzo chciałem dostac pewna prace a zeby ja dostac musiałem miec dobry wzrok i zdrowe oczy, ale niestety tak nie bylo i zostałem odrzucony. Dowiedziałem sie o nowennie i zaczalem sie modlic o to żeby Maryja uzdrowila Moj wzrok, nie stalo sie to jednak tak jak myślałem ze sie stanie, myślałem ze sie obudze i od razu bede dobrze widzial, ale natrafiłem na laserowa korekcje wzroku która zrobiłem i wszystko przebieglo bez problemu, moze ktos powie ze to nie ma zwiazku z nowenna ale przymone ze taki zabieg jest dosc drogi i bywa niebezpieczny(mozna nawer stracic wzrok) a tu wszystko poszlo bez problemu dosłownie bez zadnych komplikacji i problemow i wierzę ze to tylko dzieki Maryji, teraz mam ta prace i wzrok lepszy niz u normalnego zdrowego człowieka nawet lekarz okulista mi powiedzial ze nie widzi zeby byla jakakolwiek operacja tak wszystko sprawnie poszlo

Bożena
Bożena Lip 5 '17, 10:28
Chwała Panu!!! I dzięki wielkie dzięki za Twoje świadectwo Przemku:) Niech Cię Maryja nadal prowadzi:)
Dorota
Dorota Lip 5 '17, 21:32

Przemku, nasz Pan ma różne rozwiązania dla nas , więc wierzę w Twoje świadectwo i Bogu dziękuję za Twoją wiarę, za to że Ty uwierzyłeś :) Bogu dziękuję za Twój wzrok i chwała Jemu, Najwyższemu ! ♥