Loading...

Modlitwa o powrót chłopaka | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Sylwia
Sylwia Lip 18 '17, 15:31

Czy uważacie, że można się modlić o powrót ukochanej osoby, o miłość tej konkretnej osoby? Modlił się ktoś w tej intencji i został wysłuchany?

Edytowany przez Sylwia Lip 18 '17, 17:03
Gabriela
Gabriela Lip 19 '17, 10:28
Możesz się modlić. Ale nikt nie wie, czy zostaniesz wysłuchana. Tyle samo świadectw powrotu co niewysłuchania prośby.
Jugi
Jugi Lip 19 '17, 14:07

jasne ze mozesz jezeli tego pragniesz, tej osoby , jezeli to ma sie wiazac z tym co dobre tzn z wzajemnym prowadzeniu sie ku gorze czy nawet slubem oczywiscie ze tak!! :) ja sie o to modle i nie zapeszajac dzieje sie oj dzieje sie wiele dobrego :) a sytuacja byla tak beznadziejna i po ludzku niemozliwa, praktycznie przesadzona.. no ale na szczescie tylko po ludzku przesadzona a nie wg Boga :)

Krzysiek
Krzysiek Lip 19 '17, 15:25

Jeśli tego mocno pragniesz módl się oraz bądź wytrwała:) i bądź otwarta na wszystkie łaski od Pana, Modlę się już długo, ale przede wszystkim to zmieniło mnie i powoli zmienia moją sytuację w której się modliłem i modlę nadal..Oddaj to wszystko Bogu.

Waleczna
Waleczna Lip 19 '17, 17:01

Jugi, ale miło się to czyta!! :)

Sylwia, ja też modlę się w tej intencji i cały czas wierzę, że jeszcze nie wszystko stracone, choć sytuacja jest bardzo skomplikowana. Jeśli bardzo Ci na nim zależy, módl się. Na pewno nic na tym nie stracisz. :)

Edytowany przez Waleczna Lip 19 '17, 17:20
Gabriela
Gabriela Lip 19 '17, 19:23

Oj, specjaliści - uwierz! Krzysiek i Jugi wyciągnęli mnie z gigantycznego dołka i dodali skrzydeł. Teraz latam jak mały aniołek  ( ku górze oczywiście!) :D 

Waleczna
Waleczna Lip 19 '17, 19:26
Oj Ola ;D Po prostu polecamy odmawianie nowenny w ważnych dla siebie intencjach, mimo że nie ma zbyt wielu świadectw, że takie modlitwy są wysłuchiwane w taki sposób jak byśmy chcieli. Wierzyć zawsze warto :) <3
Sylwia
Sylwia Lip 19 '17, 23:49

Dziękuję za motywację, pomodlę się o wysłuchanie Waszych intencji :)