Loading...

Prośba o radę - odpuścić czy walczyć | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Ewa
Ewa Oct 11, 19:50

Waleczna, mam dla ciebie propozycję, może zamiast Nowenny Pompejańskiej, odmów też Nowennę do Matki Rozwiązującej Węzły najpierw, (pewnie będziesz wiedziała jaki węzeł jest u ciebie do rozwiązania). Rozumiem to, że ci na nim zależy i chcesz o niego walczyć, ale może łatwiej będzie ci się zdystansować do tej osoby, spojrzeć na nią z boku, bo przeczuwam, że w pewien sposób uzależniasz swoje szczęście od tej osoby i w ogóle (mogę się mylić), a to nie jest dobre. Jeśli Bóg ma  dla ciebie taki plan, abyś była z tym człowiekiem, to pobłogosławi ci, na pewno i w odpowiednim czasie. Zdystansuj się, zrób coś dobrego dla siebie, zajmij się sobą, nie zapominaj o sobie, o rodzinie, bliskich, oni też cię kochają. Ten facet być może stał się dla ciebie bożkiem, a tego nie chce dla ciebie Bóg, masz kochać Boga z całych sił, z całego serca, a jego jak samą siebie. Po odmówieniu tej Nowenny może będzie lepiej. Życzę ci, żebyś była z mężczyzną, którego kochasz.

Waleczna
Waleczna Oct 11, 21:37

Ewo, dziękuję. Ostatni raz pisałam w tym temacie w lipcu. W sierpniu dużo się zmieniło w moim podejściu do modlitwy. Nowennę do MB rozwiązującej węzły odmawiałam wiele razy. Właściwie od tego zaczęłam. :) Jeśli chodzi o osobę, której dotyczy moja intencja, nic się nie zmieniło natomiast Bóg ma już w moim życiu priorytetowe miejsce (powinnam powiedzieć nareszcie). Cały czas mam nadzieję, że moja prośba zostanie wysłuchana w odpowiednim czasie :) Przeczytałam dziś piękne zdanie: " Kiedy zaczniesz się zmieniać, zmieniać się zacznie wszystko, co Cię otacza, zmieniać się zaczną również twoi bliscy na których tak Ci zależy." Pozdrawiam serdecznie!

Strony: « 1 2 3