Loading...

Nowenna w intencji o dobrego męża i o jego nawrócenie.. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Magda
Magda Lip 28 '17, 10:43
Ponieważ bardzo dawno mnie tu nie było chciałam się z Wami podzielić i moim świadectwem. Wcześniej chyba już pisalam że był w moim życiu etap rozeznawania drogi powołania i skończyło się to Nowenną Pompejańską w intencji o dobrego męża. Chciałam napisać, że Pan Bóg, za wstawiennictwem Maryi i Św. Józefa postawił na mojej drodze fantastycznego mężczyznę.. od dwóch lat mojego męża. Człowiek, człowiekiem - i mąż miał nie poukładane do końca sprawy z Panem Bogiem. Odmówiłam kolejną Nowennę, tym razem o jego nawrócenie. Chwała Panu!! Na moich oczach w bardzo krótkim czasie odegrał sie cud.. widzę, jak Pan Bóg dotyka męża serce, jakich fantastycznych ludzi postawił na naszej drodze, którzy pomagają dotrzeć mu/nam do Pana Boga. Dziekuję Mamo, Tato...
Bożena
Bożena Lip 29 '17, 10:32
Chwała Panu! :) I dzięki za Ciebie i świadectwo Twojej wiary i wytrwałości. Niech was Maryja nadal prowadzi, a Jezus niech obdarza potrzebnymi łaskami.
Edytowany przez Bożena Lip 29 '17, 10:55
Ona
Ona Lip 29 '17, 12:40

Cudne świadectwo, wszystkiego dobrego dla was :)

Anna
Anna Lip 31 '17, 12:49

Dziękuję za budujące świadectwo! Dużo szczęścia i błogosławieństwa bożego dla Was!