Loading...

Nowenna za dusze w czyścu cierpiące i od razu problemy w pierwszym dniu | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Andy
Andy Wrz 11 '17, 13:25

Szczęść Boże,

Mam tutaj ogromny problem i chciałbym, żeby ktoś z Was go wyjaśnił. Od wczoraj podjąłem Nowennę Pompejańska w intencji uwolnienia dusz, które cierpią w czyśćcu. Od razu pierwszego dnia nastąpiły ogromne problemy. Trwam w czystości od ponad pół roku, ale gdy zacząłem właśnie Nowennę Pompejańską grzech pornografii powraca z ogromną siłą. Boję się, że zaraz nie wytrzymam i go popełnię i będę w aplikacji Anioł Stróż zaznaczyć kolor czerwony, a tego bardzo nie chce. Gdy odmawiam przykładowo 10 dziennie, to pokusy są o wiele mniejsze, ale gdy odmawiam Nowennę Pompejańską to widzę, że ten grzech wraca, do spowiedzi chodzę prawie co tydzień spowiadając się z tych samych grzechów, w ogóle nie widzę poprawy z modlitwą jest tragedia brak totalny skupienia, rozważanie Słowa Bożego tragedia.  Gdy nie odmawiam NP wynikająca z przerwy jakoś to idzie, gdy zaczynam odmawiać świat duchowy obraca się do góry nogami wszystko się wali. Co jest ze mną nie tak, albo co zrobię źle?

Waleczna
Waleczna Wrz 11 '17, 22:39
To ważna intencja, a przez to szczególnie trudna bo bardzo nie podoba się szatanowi. Na pewno jednak warta trudu. Sama planuje niedługo odmówić nowennę w tej intencji. Łatwo raczej nie będzie (chyba nie czytałam świadectwa w którym ktoś napisał, że było spokojnie)., ale pamiętaj, że nie jesteś sam, masz silne wsparcie z Nieba. :) odmawiaj modlitwę do św. Michała Archanioła. Wytrwałości!
Krzysiek
Krzysiek Wrz 12 '17, 00:27

Ja odmawiałem raz za dusze w czyśćcu, ale nie pamiętam już jak było :) chyba spokojnie. Niedługo ponownie odmówię NP w tej intencji :)