Loading...

Coś jest nie tak? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Maria
Maria Wrz 11 '17, 14:29
Moi drodzy .. Nie wiem co się dzieję ale zaczynam się tym trochę martwić... Odmawiam NP i Nowenne o rozwiązanie węzłów.. Nie wiem czy zbyt dużo na siebie wzięłam ale modlitwa sprawia mi przyjemność.. Czytałam tu na forum że czasem sa trudności .. Też je miałam myśli o zupełnie innych rzeczach itd ale od jakiegoś czasu zaczynając sie modlić czuję jak trace energie.. Dosłownie jakby coś ze mnie wyssysało siły.. Czuje się słaba ..zmęczona czasem po NP ide po Prostu spać... A czesem kończę różaniec i energia wraca .. Co jest??
Kasia
Kasia Wrz 11 '17, 15:49

Mam to samo. Waleczna chyba też tak miała z tego co pamiętam. Nie przejmuj się tylko módl się dalej.

Maria
Maria Wrz 11 '17, 16:31
No tak będę się modlić dalej ale coś w tym jest i chce to wspólnie rozkminic
Jugi
Jugi Wrz 11 '17, 19:28

nie trudno sie domyslic ze zly dokucza na wszystkie mozliwe sposoby,. czasem trudnosciami w odmawianiu a czasem samopoczuciem. wszystko aby cie zniechecic i odciagnac od modlitwy, 

Maria
Maria Wrz 11 '17, 19:38
Myślisz ze ma taka siłę żeby wysysac energie ? Niech on sie trzyma ode mnie z daleka i tak juz za dużo namacil w moim zyciu..
Beata
Beata Wrz 11 '17, 20:32

Ja mam tak,że w gardle robi mi się sucho i czuje jakby mi cos stalo,czasem nawet to jest bolące,ale modle się  nie przestaje,potem puszcza.

Waleczna
Waleczna Wrz 11 '17, 22:30
No niestety może tak działać ;/ Ale z Bogiem damy radę!!
Krzysiek
Krzysiek Wrz 12 '17, 00:22

Ja też w poniedziałek tak miałem :) a raczej mi się to rzadko zdarza... ale tego dnia miałem tak jak Ty :)

 

Maria
Maria Wrz 12 '17, 08:11
Skoro tak się dzieję to tez moze oznaczac że to wszystko działa , że różaniec ma ogromna moc .. Że Maryja działa w naszym życiu a ten zły przeszkadza bo widzi sukcesy.. Widzi , że może coś z tego być.. Dlatego przeszkadza..
Jugi
Jugi Wrz 12 '17, 11:23
Nawet sobie nie wyobrazasz jaka ma wielka sile niestety.. I ciagle w nia rosnie jak zle sie dzieje na swiecie albo mu na to pozwalamy. Ale nie martw sie wszystko z czasem ustaje gdy widzi ze nic nie zdziala bo Bog silniejszy! A wraz z nim my