Loading...

Grupka modlitewna | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Propozycje
Krzysiek
Krzysiek Wrz 26 '17, 17:29

Szczęść Boże!.
Wraz z Waleczną zrodziło nam się w sercu pragnienie stworzeniu grupy minimum 12 osobowej (im więcej tym lepiej), w której razem, wspólnie będziemy się modlić w jednej intencji przez pewien czas np miesiąc, a następnie zostanie znowu wybrana wspólnie intencja ogólna dla wszystkich albo dla kogoś. W chwili obecnej bardzo byśmy chcieli zacząć modlić się o odbudowę relacji, miłości (Bóg wie kogo mamy w sercach) Wystarczy, że będziemy odmawiać tylko raz dziennie Ojcze Nasz :) Motywacja jest taka, że odmawiając ten jeden raz Ojcze Nasz, mamy w głowie myśl, że ktoś się modli za nas, a my za kogoś. Im większa wiara tym lepiej, dlatego zależy nam o jak największej ilości osób.
Jeśli ktoś jest chętny proszę o kontakt lub wpis w komentarzu. Po zebraniu minimum 12 osób zaczniemy się modlić. Oczywiście zachęcam jak najwięcej osób! Wierzę, ze nawet, gdy będziemy się modlić w tej konkretnej intencji to też będziemy otrzymywać inne potrzebne nam łaski. "Wielkie marzenia powodują wielkie modlitwy, a wielkie modlitwy przynoszą wielkie rezultaty" AMEN!!
Z Bogiem.
Krzysiek

Edytowany przez Krzysiek Wrz 26 '17, 17:30
Beata
Beata Wrz 27 '17, 16:33

Jestem za,dołączam do Was Kochani :)

 

Krzysiek
Krzysiek Wrz 27 '17, 22:18

Cieszymy się! Jest nas 12 osób, ale grupa niech się rozrasta :D 
Ojcze Nasz odmawiamy o której chcemy w ciągu dnia :) Liczy się to, aby odmówić 1 raz w ciągu dnia.

Edytowany przez Krzysiek Wrz 28 '17, 13:42
IS
IS Wrz 28 '17, 12:05
Dołączam!
Krzysiek
Krzysiek Wrz 29 '17, 03:18

Powstała Grupa na FB. Serdecznie zapraszam.
https://www.facebook.com/groups/515391598811500/

Jugi
Jugi Wrz 29 '17, 17:26

Tak z ciekawości do czego ma służyć ta grupa na FB? 

Krzysiek
Krzysiek Wrz 29 '17, 17:36

Aby wszyscy byli w jednym miejscu i w razie pytań bądź rozesłania informacji nie było problemów.

Jugi
Jugi Wrz 29 '17, 18:40

no ale przeciez tutaj jest takie miejsce

Sylwia
Sylwia Oct 1 '17, 21:15

Dołączam! :)

OnaNoName87
OnaNoName87 Oct 12 '17, 19:35
Ja też dołaczam :)
Jugi
Jugi Oct 16 '17, 07:27
Proponuje zmienic intencje na taka aby osoby i przeszkody ktore staja na drodze abysmy byli z naszymi ukochanymi ustaly, aby Maryja rozwiazala te wezly ktore tak silnie nam w tym przeszkadzaja.. Bo chyba lepiej najpierw usunac bolacy zab niz usmierzac bol tabletkami ktory wiecznie powraca. Tylko nie wiem jak to ladnie sformulowac..
Krzysiek
Krzysiek Oct 16 '17, 15:00

W intencji usunięcia przeszkód porozumienia. :) 

 

Jugi
Jugi Oct 16 '17, 16:43

w sumie Bog bedzie i tak wiedzial o co chodzi. 

Waleczna
Waleczna Oct 16 '17, 18:03

dobry pomysł ;)

OnaNoName87
OnaNoName87 Oct 19 '17, 10:43

jestem za!