Loading...

Czy ma sens modlić się? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kasia
Kasia Oct 7 '17, 15:33
Witam serdecznie. Moje pytanie brzmi, czy ma sens dalej się modlić za kogoś kto pije i nie gada ze mna?. Jest to mężczyzna, który jest dla mnie wszystkim...przeszliśmy tak wiele ale znaleźli się wredni pełnej zawiści ludzie którzy zniszczyli nasz owoc, który razem pielęgnowalismy. Niby ktoś powiedział mi że jest on pod stałą ochroną ale nie wiem czy zły go już tak opetal że woli otrzymywać od niego rzeczy i to takie które do niczego dobrego nie prowadzą. Nie wiem czy ma to sens. Proszę pomożcie mi bardzo mi na nim zależy. Bardzo proszę o modlitwę za niego. Moja molitwa to cała za niego a intencja to "prośba o uzdrowienie i polepszenie naszych relacji między mną a Pawłem K.". Dziękuję
Edytowany przez Kasia Oct 7 '17, 15:43
Jugi
Jugi Oct 7 '17, 16:23

Kasiu a niby dlaczego mialoby nie miec sensu modlenie sie dalej za tego kogos? to ze pije i nie chce miec z Toba kontaktu nie jest powodem zaprzestania a moze nawet staje sie powodem dla ktorego powinno sie modlic.

Kasia
Kasia Oct 7 '17, 16:28
Tzn?. Myślisz że Paweł zrozumie jak wielką miłość do niego żywie poprzez modlitwe
Kasia
Kasia Oct 7 '17, 18:04
Aleksandro my nie jesteśmy w związku to ludzie zniszczyli naszą znajomość i ciągną go w złe rzeczy a on się daje
Kasia
Kasia Oct 7 '17, 20:34
Dziękuję ślicznie
Kasia
Kasia Oct 7 '17, 23:58
Jak masz ochotę to módl się ze mną ja właśnie dzis 5 dzień skończyłam. Jak masz ochotę pros mnie o modlitwę i który kolwiek zajrzy do mojego tematu
Andrzej
Andrzej Lis 23 '17, 20:07

Witaj Kasiu,

Możesz się pomodlić konkretniej o uwolnienie tego mężczyzny od nałogu, czy od zniewolenia w ogóle. Czasem to o co się modlimy, czy raczej efekty tego nie będą od razu. Mam w pamięci rozmowę ze znajomą, która modliła się o uwolnienie syna z nałogu alkoholowego, a było to w maju. Mamy listopad i dopiero od kilu tygodni przestał nadużywać. Nie wszystko od razu. Trzeba być cierpliwym. Życzę Tobie tej cierpliwości. 

Poza tym na stronie http://pompejanska.rosemaria.pl możesz złożyć prośbę o wsparcie w modlitwie. Jest taka zakładka intencje. Zachęcam do skorzystania. 

Życzę wytrwałości. Modlisz się o coś dobrego dla drugiej osoby, więc prędzej czy później Bóg Ciebie wysłucha.