Loading...

Msza o uzdrowienie - różne formy? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Dominika
Dominika Oct 24 '17, 15:37

Czy ktoś potrafi i zechce mi wytłumaczyć czym różni się msza św. z modlitwą o uzdrowienie, gdzie duchowny prowadzi Eucharystię i wspomnianą modlitwę od takiej mszy ze wstawiennictwem(?) gdzie nad nami modlą się konkretne osoby i jest ich sporo, pytają się uczestniczących co im dolega i modlą się nad nimi? Spotkałam się z czymś takim w internecie i nie wiem jak rozróżnić takie msze? Czy może każdy duchowny sam decyduje o formie Eucharystii i spotkania modlitewnego?

 

dziadzus
dziadzus Gru 15 '17, 00:34

Spruboj posluchac lub poczytac Ojca  Jozefa Witko.Ten ksiadz radzi jak mozna zostac uzdrowionym.Co nalezy zrobic by zostac uzdrowionym.

Polecam.

Patrycja
Patrycja Gru 15 '17, 18:45
Cytat z dziadzus

Spruboj posluchac lub poczytac Ojca  Jozefa Witko.Ten ksiadz radzi jak mozna zostac uzdrowionym.Co nalezy zrobic by zostac uzdrowionym.

Polecam.

Ja zostałam uzdrowiona z jednej dolegliwości na mszy z Ojcem Witko:)
dziadzus
dziadzus Gru 16 '17, 00:12

To znaczy ze wola Jezusa bylo uzdrowienie Ciebie Patko.Tylko sie cieszyc.I zarazem dziekowac Jezusowi.

A czy wiesz co ojciec Witko radzi by byc uzdrowionym?Niesamowita prostota.Trzeba tylko uwierzyc w uzdrowienie .Gleboko uwierzyc

Przytacza przyklad pewnej kobiety ,ktora w przeddzien mszy tzw.uzdrawiajacej urzadzila przyjecie dziekczynne informujac wszystkich ze jutro bedzie wyleczona z choroby ,ktora trawila przez lata jej organizm.Wszak gleboka wiara czyni cuda. I tak sie stalo .Nazajutrz ta kobieta zostala uzdrowiona.

Coz mozna tu dopisac jeszcze? Ano mozna,Skad wziasc taka wiare?

Z Panem Bogiem