Loading...

proszę o modlitwę | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kara
Kara Lis 7 '17, 12:22

Witam wszystkich na tym forum,

Nowenne pompejańską zaczynam po raz drugi, pierwszą przerwałam w przedostatnim dniu... dlaczego? sama nie umiem tego powiedzieć, dosłownie nie byłam w stanie dokończyć, skończyło się na tym  ze ostatni dzień odmawiałam przez 4 kolejne walcząc o każde "Zdrowaś Mario"

Oczywiście modlę się za kogoś, tak, w tej sprawie którą wszyscy uważają za beznadziejeną, ale czy to nie jest tylko miarą wiary i nadzieii.. i miłości. Chodzi też o to żeby tej osobie pomóc, ale wiem że moimi siłami nic nie mogę... Podięłam Nowenne raz jeszcze, jest 11 dzień i miotają mną straszne wątpliwości i chęć zostawienia tego. Wiem że tak jest, wiem że wszyscy o tym piszą. Na pozór jest lepiej ale czuję że znów się na tym zawiodę, że to ie żaden znak a jedynie coś co zrani mnie jeszcze bardziej a z drugiej strony chcę ufać - nie sobie i swoim odczuciom ale Bogu, tylko nie wiem jak i czemu i co jest przejawem tej ufności, które z uczuć.. te zgodne z intencją czy te wręcz przeciwne. W trzecim dniu byłam z bliską mi osobą z rodziny u lekarza, usłyszałam że  podejżewa raka, pierwsza moja myśl brzmiała "nie chcę moją modlitwą nikogo skrzywdzić". Wiem, że to nie tak. Że proces chorobowy nie zaczął się "nagle" a  ze mną miotają skrajne emocje - bardzo jednak proszę o modlitwę, za mnie i za osobę dla której podięłam się tej modlitwy.

OnaNoName87
OnaNoName87 Lis 7 '17, 19:16
Nie poddawaj się. U mnie też są momenty, ze jest bardzo ciezko, wszystko sie wali u mnie... u rodziny... u przyjaciol... Ale nie przestawaj. Wiem, ze jest ciezko. Wiem, ze narazie nie widac efektow, ale nie poddawaj sie!
Bożena
Bożena Lis 7 '17, 22:21
+
Kara
Kara Lis 9 '17, 14:37

Dziękuję Wam z całego serca za wsparcie i modlitwę. Huśtawka nastrojów trwa nadal ale to nieistotne. U mojej bliskiej osoby "najgorsze" się nie potwierdziło może coś mnie (no i nie tylko mnie) chciało tylko wystraszyć, nie poddam się;)

Robert
Robert Gru 1 '17, 16:01

Pod Twoją obronę...