Loading...

Czy dalej mam się modlić? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Anna
Anna Lis 11 '17, 20:08
Jestem w trakcie NP(41dzień). Do nowenny namówiła mnie mama ☺ modlę się w intencji konkretnego chłopaka. Już w drugim dniu nowenny zdarzył się cud bo ten chłopak zwrócił na mnie uwagę, rozmawialiśmy i spędziliśmy trochę czasu ze sobą. Przez kilka tygodni czasem się spotykaliśmy, pisaliśmy itp. Do zbliżenia jakiegos nie doszło tylko czasem się przytulilismy na pożegnanie. Byłam bardzo szczęśliwa ze naszą znajomość się rozwijała i myślałam ze może coś z tego będzie. Ostatnio widziałam go z inną dziewczyną, teraz z nią spędza czas.Nie wiem co zrobić, zdałam sobie sprawę ze on chyba nie jest dla mnie i już mi na nim tak bardzo nie zależy. Oczywiście chciałabym żebyśmy się do siebie zblizyli i byli razem Ale skoro woli inna to nie wiem czy jest sens w to brnąć. I teraz pytanie, zostały mi dwa tygodnie nowenny, mam nadal się modlic w jego intencji?
Jugi
Jugi Lis 11 '17, 23:21

skoro zaczelas NP w tej intencji to dokoncz, mimo tego co sie dzieje

Andrzej
Andrzej Lis 22 '17, 10:15

Aniu,

Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Skoro masz wątpliwości, to może pomódl się dodatkowo w intencji dobrych wyborów życiowych z prośbą o to co dla Ciebie dobre.

Proste rozwiązania są najlepsze. Idź za głosem serca i wspieraj się rozumem. Oglądając jeden z vlogów o.Szustaka padły tam bardzo fajne i mądre słowa. Podejmując decyzje warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy sytuacja, o którą się modlimy może się podobać Bogu. Czy to dobre dla nas, czy spowoduje dobro? Mnie taka postawa przekonuje. Co więcej, jest w tym głębszy sens, bo zastanawiając się nad wyborem możemy przemyśleć, czy to faktycznie jest dla nas dobre. O ile Bóg czuwa, to mamy jednak wolną wolę. Warto mieć to z tyłu głowy. Czyli jesteśmy kowalami własnego życia mając opiekę Boga. On nas nie skrzywdzi ale my sami możemy już to zrobić. Nie przerzucajmy też za wszystko odpowiedzialności na Pana Boga.

Alleluja i do przodu :-)

Szczęść Boże Tobie Aniu i wszystkim, którzy to czytają :-)

Mariusz
Mariusz Lis 22 '17, 17:11

Modlitwa się modli bo Matka Boża ma dla Ciebie wiele innych Łask.

 

Ps.A tak w ogóle to stanęłaś przed próbą wiernosci czy nie zwatpisz nie oczekując nagrody. Nowenna Pompejańska to nie jednorazowa modlitwa dziękuję za łaski i cześć to Styl Życia ludzie mówią o tym że jak odmówią jedną potem drugą itd. to nie mogą przestać cały czas powierzają się Matce Bożej na dobre i na złe.