Loading...

Prośba o modlitwę i pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

Mariusz
Mariusz Gru 16 '17, 23:49

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, niestety życie mi się sypie, długi (nieudana próba złożenia firmy), rozwód (zdrada żony, oczywiście ja w tym wszystkim nie byłem bez winy). Tak to się wszystko potoczyło że stoję w tej chwili nad przepaścią . Szukam ratunku w Bogu i ludziach dobrej woli.

Proszę wszystkich o modlitwę, bardzo potrzebuję takiego wsparcia.

Ponieważ wpadłem w problemy finansowe, szukam  jakiegoś rozwiązania tych problemów, nowej drogi która pomoże mi się wydostać z nad przepaści. Na stronie pomagam.pl prowadzę zbiórkę dzięki której chce zmienić swoje życie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany moją historią, moim planem jak wyjść z tej strasznej sytuacji to proszę niech tam zajrzy i poświęci parę minut na zapoznanie się z moim przypadkiem. Zbiórkę prowadzę tu - pomagam.pl/wstydzesie

Nie chodzi mi tylko o pomoc finansową, na pewno pomocna będzie modlitwa, dobra myśl czy udostępnienie informacji że ktoś taki jak ja potrzebuję pomocy. 

Mimo rozwodu Wiara i Bóg jest mi bardzo bliska, modlę się codziennie, modle się do Świętej Ryty patronki spraw trudnych i beznadziejnych,  również do Świętej Tekli patronki zadłużonych.  Trafiłem na to forum szukając "silnych" modlitw przez które, mam nadzieję, wyproszę u Boga łaski potrzebne do wyjścia z tej strasznej sytuacji w której jestem. Mam zamiar zacząć odmawiać nowennę pompejańską.

Całą nadzieje w Bogu.

Za modlitwę i ewentualną pomoc z góry bardzo dziękuję.

 

Marta
Marta Gru 17 '17, 00:00
Modle sie za ciebie.nigdy sie nie poddawaj. Nigdy nje jesteś sam. Bóg daje ci takie doświadczenie by cie umocnić. Zacznij jak najszybciej nowennę na prawdę działa cuda . Wszystko sie ułoży. Życzę cierpliwosci'
Bożena
Bożena Gru 17 '17, 08:39

Otulam modlitwą + Trwaj na modlitwie i ufaj, niech Jezus przemienia swoją obecnością Twoje serce i życie.

 

Beata
Beata Gru 17 '17, 09:32

Z Panem Bogiem wszystko jest możliwe,powierz Mu swoje smutki i troski,a On się tym zajmie ,otulam modlitwą.Z Panem Bogiem